Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105980 zboží ve vlastních skladech
  • 11869 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung autonabíječka ECA-U21C pro telefony Samsung Galaxy, microUSB, 2A: Galaxy Note 3

Přejít na kartu produktu Samsung autonabíječka ECA-U21C pro telefony Samsung Galaxy, microUSB, 2A

Galaxy Note 3
Petr (1.4.2014 10:25:10)
Dobrý den,

bude tato nabíječka dobíjet i Galaxy Note 3 při spuštěné navigaci tak, aby se telefon za jízdy nevybíjel?

Díky
Re: Galaxy Note 3
Lefner Aleš (1.4.2014 12:57:21)
Dobrý den,

ano, je to nejsilnější nabíječka, kterou můžete k telefonu pořídit.

S pozdravem
Lefner Aleš
www.SUNNYSOFT.cz
David (9.4.2014 15:49:58)
Z vlastní zkušenosti musím říct, že tomu tak není. S tímto kabelem se Note 3 ani zdaleka nestačí nabíjet při zapnuté navigaci. Při jasu displeje na 100% a spuštěné Sygic nav. se telefon i při připojené nabíječce dost vybíjí. Problém není v samotné nabíječce, když připojím Note3 přes originální microUSB 3.0 kabel, tak se nabíjí s rezervou i při navigaci. Zkoušel jsem více USB nabíječek s tímto 1,5m kabelem a je to vždy stejné, nabíjecí proud je vždy max. 0,5A. S USB3.0 kabelem se nabíjí jako ze sítě, kolem 1,8Ah.
Vojáček Václav (14.1.2015 9:12:49)
Dobrý den,

S5 má identický konektor s Note 3

S pozdravem
Vojáček Václav
www.SUNNYSOFT.cz
Michal S. (9.1.2015 17:31:20)
mám i9505 a testoval jsem několik autonabíječek s udajnými 2,1A tuto ještě nemám (uvažuji) a při zapnuté navigaci je to uplně mrtvé a ani bez navigace při vypnutém dispjeji se telefon nabíjí velice velice pomalu. Mám zabudovaný neoriginální cca 1,8 m dlouhý a celkem tlustý kabel v palubce. USB3 kabel do svého telefonu nedostanu nebo jo?
David (21.1.2015 17:29:01)
Note3 má microUSB 3.0, řady S, ani nový Note4 jej nemají. Originální kabel k Note3 do S5 určitě nedostanete..

Přejít na kartu produktu Samsung autonabíječka ECA-U21C pro telefony Samsung Galaxy, microUSB, 2A

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.