Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105580 zboží ve vlastních skladech
  • 11859 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map: Nefunkční Sygic voucher po reinstalaci

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Nefunkční Sygic voucher po reinstalaci
Lukáš CZ (6.4.2014 8:12:19)
Dobrý den,
Zničeho nic mi přestala a fungovat GPS Sygic Voucher na mob.Samsung GT5690 , dle pokynu výrobce jsem provedl odinstalaci produktu a smazání složky na SDkartě.
Když jsem provedl novou instalaci z GooglePlay a znova nainstaloval Sygic Voucher Edition instalace probíhala následovně:
1. Nainstalovala se provozní data cca 30MB ,hlas 2,6MB a mapa "CZ"
2. Pak se spustila úvodní obrazovka Sygic a přihlášení kde jsem se snažil přihlásit k původnímu účtu.
3. Po zadání účtu a hesla se mi zobrazila hláška, že heslo pro daný účet je nesprávné.
4. Kontaktoval jsem tedy technickou podporu Sygic a žádal změnu hesla.
5. Na Email mi tedy do došel formulář a změnil si tedy heslo.
6. Pro kontrolu jsem tedy provedl přihlášení na oficiální stránky Sygic na daný účet.
7.Přihlásil jsem se tedy na daný účet a v technické podpoře jsem hledal informace jak znova provést instalaci.
8. Znova jsem tedy provedl stáhnutí aplikace přes GooglePlay ( Sygic-Voucher Edition )a provedl instalaci.
9. Opět došlo ke stáhnutí dat aplikace a mapy.
10. Přihlásil se k mému účtu a zadal již nové změněné heslo, avšak po chvíli chroustání mi zčerná obrazovka cca na 10s a pak se vrátí na MENU telefonu a odmítá se semnou bavit.
Několikrát jsem se pokoušel aplikaci odinastalovat a instalovat, ale bezúspěšně.
Zkoušel jsem provést výměnu SDKarty a Hardreset telefonu, ale zatím bez úspěchu.

Co s Tím ??
Re: Nefunkční Sygic voucher po reinstalaci
Jaroš Luboš (8.4.2014 11:08:31)
Dobrý den,
znovu vás musím bohužel odkázat na podporu Sygic,dotaz prosím položte zde:
http://help.sygic.com/hc/en-us/requests/new?ticket_form_id=29996
Je zde potřeba nahlásit popis vady, imei zařízení + licenční klíč Sygic, který zadáváte pro spuštění. Bez těchto údajů vám bohužel nedokáži pomoci. Podpora Sygic vás bude kontaktovat na vašem mailové adrese.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Re: Nefunkční Sygic voucher po reinstalaci
Lukáš CZ (10.4.2014 16:59:41)
Dobrý den,
Tak jsem s pomocí podpory Sygic tento problém vyřešil.
GPS- přestala fungovat z důvodu nedostatečné kapacity HW.
Vlastním Samsung Xcover GT5690 - Outdoorový smartphone.
Protože však Sygic vydal upload na aktuální ver.13.1.0, tak se tato verze nainstalovala a z důvodu nedostatečné kapacity vnitřní paměti RAM telefomu pouze 128MB a volné paměti cca 40MB nemohlo dojít k plnému spuštění aplikace Sygic a to i přesto,že je GPS nainstalovaná na SD kartě.

Musel jsem proto tuto verzi odinstalovat a nainstalovat verzi 12.2.2 .
z odkazu technické podpory Sygicu.
Po této instalaci je opět vše "OK" a funguje.

Jinak jsem s touto GPS od Sygicu velmi spokojen.
Je sice pravda, že se jedná o placenou verzi" Voucher" za cca 800,-Kč - ale doposud mne nezklamala.
Z vlastní zkušenosti ji považuji za velmi spolehlivou, proto se mi nezdálo, že tak z ničeho nic přestala fungovat a rozhodl se tento problém řešit za pomoci technické podpory.

Co se týče hodnocení přístupu technické podpory Sygicu dávám 4,5 z 5 hvězdiček. Nejdříve jsme sice komunikovali Anglický až posléze Slovensky což mne překvapilo.

Půl hvězdičky ubírám proto, že na stránkách Sygicu není uvedeno v jakých jazyzích technická podpora je schopna komunikovat, a ten kdo má problém z Angličtinou muže být v pasti.

S pozdravem

Lukáš CZ

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.