Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102949 zboží ve vlastních skladech
  • 11846 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sony Xperia Z2, černá: Voděodolnost

Přejít na kartu produktu Sony Xperia Z2, černá

Voděodolnost
Tobi (27.7.2014 15:30:47)
Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat... Kdyby náhodou to telefonu (i když je deklarován jako voděodolný), vnikla voda a přestal kvůli tomu fungovat, vztahuje se na něj záruka? (i když by to byla např. vada kusu, nikdo by se v telefonu schválně nevrtal). Tohle mě trochu straší - koupím si voděodolný telefon, jednou se s ním ponořím do vody, přestane fungovat a reklamace bude ta tam kvůli oxidaci součástek... Děkuji za odpověď.
Re: Voděodolnost
Jaroš Luboš (29.7.2014 16:13:33)
Dobrý den,
pak by reklamace zřejmě uznána nebyla. Jak poznat chybnou konstrukci vám zodpovědět nedokáži. Jedině nechat tel. po koupi otestovat servisním střediskem, pak budete mít ze servisu potvrzení, že tel. je v pořádku a splňuje dané parametry.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Tobi (29.7.2014 16:01:07)
To ano, pokud ponořím telefon s IPx8 třeba do bazénu a dostane se mi (konstrukční vadou) voda a telefon uvnitř zoxiduje, tak mám s reklamací smůlu? Jelikož těžko pak budu dokazovat, že jsem se s telefonem ponořil do určité hloubky a jen na krátkou dobu...:) Jde mi o to, že kdyby náhodou měl nějaký kus vadnou konstrukci a nateče do něj voda, tak ztrácím záruku stejně jako když se dostane voda do necertifikovaného telefonu. Nebo se pletu?
Jaroš Luboš (29.7.2014 14:30:17)
Dobrý den,
v tomto případě doporučuji vždy zjistit, jakou certifikací je daný telefon opatřen. Dle fyzikálních zákonů není stejné ponoření do vody jako např. stříkající voda, kde je voda na tel. aplikována pod větším tlakem, viz např. : http://cs.wikipedia.org/wiki/Stupe%C5%88_kryt%C3%AD

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Sony Xperia Z2, černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.