Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103090 zboží ve vlastních skladech
  • 11847 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Alcatel One Touch 8000D Scribe Easy modrá: Problémy s Alcatelem

Přejít na kartu produktu Alcatel One Touch 8000D Scribe Easy modrá

Problémy s Alcatelem
Olaf (14.8.2014 21:58:45)
Zdravím. Prosím někoho o radu. Koupil jsem před půl rokem v oficiální distribuci Alcatel Onetouch 8000D a už od začátku se mu zahřívala znatelně baterie, hlavně při používání internetu. Dnes jsem mobil normální cestou vypnul, nabitý a už se mi ho nepodařilo zapnout. Na nabíječku nereaguje, při připojení k počítači stejně tak. Dají se z něj vytáhnout data? Kontakty, fotky atd? Používal jsem ho jako firemní a data jsou pro mě důležitá. Navíc bych ho nechtěl reklamovat i s nimi. Poradí mi prosím někdo? Můj mail je goreagogo@seznam.cz Děkuji mnohokrát.
Re: Problémy s Alcatelem
Jaroš Luboš (18.8.2014 15:58:09)
Dobrý den,
pokud tel. nejde zapnout ani nereaguje na připojení k pc, pak se vám data "vytáhnout" nepodaří. V tomto případě doporučuji řešit ( pokud data potřebujete mít k dispozici po dobu reklamace ) přímo se servisním střediskem Alcatel, tj. Britex s.r.o., www.britex.cz . Zde je možné, že vám opravu provedou na počkání, popř. je možné s nimi domluvit případnou zálohu ( pokud by šlo nějakou servisní cestou provést ).

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Alcatel One Touch 8000D Scribe Easy modrá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.