Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103956 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Roswheel brašna na mobilní telefon na rám, vel.L zelený pruh: Funkcnost s LG G2

Přejít na kartu produktu Roswheel brašna na mobilní telefon na rám, vel.L zelený pruh

Funkcnost s LG G2
zdenek (18.8.2014 7:49:51)
Dobry den,
Mozna mi poradite co delam spatne s timto telefonem (pochopitelne za nic z uvedeneho brasna samotna nemuze)
- chapu ze autoaticka svetlost displaye asi fungovat nemuze, je proto ji treba prepnout na nejakou manualni hodnotu
- mene chapu to ze nefunguje poklepaci heslo na zapnuti telefonu. Zejmena ve chvili kdy na vypnuti funguje spolehlive
- a vubec mi nedochazi proc nefunguje zadni tlacitkou pro zapnuti telefonu pokud je telefon v brasne - telefon se zapne asi tak na vterinu a hned se vypina

prakticky vzato - muzu mit telefon bud porad zapnuty, nebo jej pro probuzeni displaye musim vyjmout z pouzdra - coz neni extra prakticke. zkousel jsem ruzne pomenit nastaveni, stale se stejnym vysledkem. Mam neco spatne nastavene, nebo ma uvedene chovani nejake vysvetleni?
Dekuji
(pripadne by me zajimalo jestli G3 ma chovani obdobne)
Re: Funkcnost s LG G2
Kropáček Filip (25.8.2014 10:58:51)
Dobrý den,

mohlo by to souviset s tim, ze se folie neustale displeje dotyka. Jinak nevim. Nikdo s podobnym problemem zatim neprisel.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Roswheel brašna na mobilní telefon na rám, vel.L zelený pruh

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.