Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104562 zboží ve vlastních skladech
  • 11853 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

ComfortWay - 3G Wi-Fi modem, černý: Závažné vady u výrobku ComfortWay

Přejít na kartu produktu ComfortWay - 3G Wi-Fi modem, černý

Závažné vady u výrobku ComfortWay
Miroslav Růžička (30.8.2014 22:40:46)
Musím říci, že ač se zpočátku zdálo, že půjde o produkt kvalitní, není tomu tak. Ze začátku produkt fungoval, jak je avizováno (a velice bombasticky) na stránce www.comfortway.com, ale posléze se začaly projevovat velmi vážné vady. Ačkoli se na displeji objeví všechny ikony, tedy "3G", ikona označující připojení k síti a symbol zeměkoule, neexistuje na světě přístroj, kterým by bylo možno se ke ComfortWay připojit. Nevylučuji, že mám vadný kus (a půjdu ho, což mne velice mrzí, v pondělí, reklamovat, ale nezdá se mi to (např. se opakovaně požaduje zadání hesla a uvádí se, že je nesprávné, je to ale přesně ono heslo vyznačené na produktu. Reklama je přehnaně bombastická a výsledky připojování poněkud tristní, navíc i rozhraní na webové stránce je poněkud neuspokojivé (příliš nedává smysl, pokud se přes produkt nepřipojíte, nedostanete se tam žádným jiným způsobem, nelze si zřídit žádný účet, a tak zkontrolovat, kolikrát se třeba ještě můžete připojit, ač výrobce tvrdí, že se připojit dá, i když máte kredit vyčerpaný, u mně nic z toho nenastalo a stejně jsem se žádným myslitelným způsobem nepřipojil). Má očekávání od výrobku byla asi příliš velká, myslím ale, že by připojení mělo fungovat, a pokud nefunguje, nemá to žádný smysl, přitom se vytváří falešný dojem, že vše je v pořádku a že zákazník zadává chybné heslo (což ale neodpovídá skutečnosti).
Re: Závažné vady u výrobku ComfortWay
Martin (10.9.2014 22:39:10)
... mohli by ste prosim napisat nieco o vydrzi baterky, sposobom pripojenia (funkcnost web stranky), dobijanie kreditu, bonusy a podobne prakticke skusenosti? Dakujem!
Šlemín Ondřej (5.9.2014 11:12:44)
Dobrý den,

zde posílám vyjádření přímo od výrobce modemu:
____

Otestovali jsme přistroj, který jste reklamoval. Z pocatku jste zarizeni pouzival, o tom svedci statistka stazenych dat. Pote se k zarizeni nebylo mozne pripojit, a hlasilo, ze heslo Wi-Fi neni spravne. To se muze stat, pokud jste vyuzil jiny zpusob pripojeni, nez ten ktery popsan v navodu, a to pres tlacitko WPS.
Pri vyuziti nestandardniho zbusobu pripojeni se muze stat, ze k zarizeni se nebude mozne pripojovat nijak jinak nez pomoci tohoto tlacitka, proto se vam nedarilo pripojeni standartnim zpusobem. V tuto chvili tato funkce odpojena. Pripojit se k zarizeni ComfortWay je mozne i pri nulovem stavu uctu.

Přistroj byl vyměněn za nový, který si můžete vyzvednout na prodejně v Brně. Žádame Vás o užívání přistroje podle návodu. V pripade jakychkoliv dotazu nebo potizi, muzete vzdy se obratit na technickou podporu ComfortWay, ktera je Vam k dispozici na vsech kontaktech uvedenych na strankach ComfortWay nebo na cisle 776707757.

...

S pozdravem
Sunnysoft
www.SUNNYSOFT.cz
Miroslav Růžička (5.9.2014 11:59:57)
Dobrý den,
po zvážení situace a zejména promptní výměně produktu za nový, i s přihlédnutím k tomu, že produkt nyní funguje bez problémů, mám za to, že vše je v pořádku a šlo opravdu o ojedinělou vadu. Proto mé výtky lze pokládat za bezpředmětné, vyplývaly spíše z jedné negativní zkušenosti (což se ale stát může).

Přejít na kartu produktu ComfortWay - 3G Wi-Fi modem, černý

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.