Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104200 zboží ve vlastních skladech
  • 11852 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC HD2 Leo Cz: Náhradní telefon?

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Náhradní telefon?
Bureš (8.1.2010 9:39:47)
Dobrý den, zvažuji koupy HD2 mám drobet obavy z jednotlivých potíží a jelikož i dosavadní zařízení používám pro firemní účely zajímá mě jestli při reklamaci dostanu náhradní zařízení obdobného vybavení. V tuto chvíli by to byl jeden, ale velice podstatný důvod proč jinak doporučovaný Sunnysoft nevyužít pro koupy tohoto zařízení. Děkuji za odpověď
Re: Náhradní telefon?
Kropáček Filip (8.1.2010 15:58:52)
Dobrý den, v případě zájmu zákazníka o náhradní zařízení podobu opravy se vždy snažíme vyjít vstříct a nabídnout v případě žádosti k zapůjčení některý starší Windows Mobile telefon. Záleží však na aktuální dispozici náhradních zařízení a náhradní zápůjčku je třeba si předem dohodnout a rezervovat před případnou reklamací zařízení na nejbližší prodejně.
rex (12.1.2010 12:00:57)
Jinými slovy mu na měsíc zabavíte reklamovaný telefon a dáte mu nějakou šunku, s tím, že po měsíci mu telefon vrátíte, s tím, že problém je tu stále a že si má počkat na opravný balíček od HTC... velice smysluplné
flex (12.1.2010 15:40:04)
ostatní obchody a servisy ti nepůjčí nic. Tak buď rád za toto
Petr (13.1.2010 11:28:36)
Ja jsem reklamoval muj HTC touch HD dva krat, a pokazde zadal o nahradu, a pokazde mi dali razne najevo, ze to neni mozne. Takze bohuzel neverim tomu, co tady pisou.

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.