Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104562 zboží ve vlastních skladech
  • 11853 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

COOKOO2 watch chytré hodinky Sporty Chick, černé: Re: info

Přejít na kartu produktu COOKOO2 watch chytré hodinky Sporty Chick, černé

Re: info
Petr (16.1.2015 9:42:56)
Dobrý den
Pro mne jsou to vyhozené peníze. Na denním světle (i s podsvícením) nečitelné.
Vibrace jsou tak slabé, že pokud se nesoustředíte na to, že zrovna někdo volá, nezaregistrujete to! Při příchozím hovoru vibrují cca po 1 vteřině, ale velmi slabě a krátce! U SMS zavibrují jednou, opět krátce a slabě.
Při ztrátě signálu BT (oddálení hodinek od telefonu), jen krátce, nepostřehnutelně zavibrují), pak se již znovu automaticky nepřipojí (aplikace v telefonu stále běží).
Pokud hodinky vypnu, běží jen ručičky, po zapnutí se opět sami nepřipojí!
Datum na hodinkách si dělá co chce, někdy je např: 16/1, pak zase 1/16.
Tyto hodinky by měli mít cenu tak do 1000Kč, a ještě bych se rozmýšlel, jestli je koupit!
Jediná výhoda jsou baterie, netřeba nabíjet. Ale jde o to, jak dlouho systémová baterie vydrží!
Re: Re: info
Šlemín Ondřej (16.1.2015 10:24:05)
Dobrý den,

děkujeme za shrnutí zkušenosti s hodinkami.
Sám hodinky používám od října 2014, předtím jsem měl první generaci CooKoo, a musím poznamenat, že Vaše zkušenosti jsou opravdu jen názorem.
Vibrace se mohou zdá slabé ale proto je zde také možnost zapnout upozornění zvukem (sám jej nepoužívám, vibrace mi stačí). Důvod je jednoduchý. Vibrace jsou nastaveny jako slabé proto, aby baterie vydržela co nejdéle.
S datumem problém není pokud je správně nastavená aplikace. S automatickým odpojováním problém byl, dle výrobce jej vyřešila poslední aktualizace z prosince. Osobně jsem tyto problémy občas pozoroval ale po aktualizaci se hodinky vždy sami připojí.

Jak jste sám zmínil, velká výhoda je, že se hodinky oproti ostatním nemusím nabíjet. To sebou bohužel nese jisté nevýhody ve slabším podsvícení a vibracích.
...

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
Re: Re: info
Petr (16.1.2015 10:51:50)
Dobrý den
Pracuji v dost hlučném prostředí, někdy neslyším ani samotný telefon, natož pak pípání hodinek. Proto potřebuji hodinky, které opravdu vibrují. Telefon sice má také vibrace, ale v pracovním "vaťáku" to prostě není cítit. Pro mne, pokud hodinky vibrace mají (proto sem je kupoval), měly by vibrovat dostatečně silně, i za cenu slabší výdrže baterie. Pokud jedenkrát za půl roku obětuji cca 50K za novou baterii, není to mnoho. Problém je, že tohle nejde napravit nějakou aplikací, motorek vibrací je prostě tak udělán.
To opětovné připojení: mám LG G2 D802, ROM CloudyG3, a prostě se sami opět nepřipojí, navíc chtějí pokaždé znovu párování, navíc odpojení signalizují opět jen slabým zavibrování a krátkým pípnutím. A na samotnou aplikaci na GPlay lidé dost nadávají, poptávají starší verzi.
No už sem koupil, měl sem před tím holt pročíst více příspěvků, recenzí atd. Má chyba...
S pozdravem Petr

Přejít na kartu produktu COOKOO2 watch chytré hodinky Sporty Chick, černé

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.