Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103823 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC HD2 Leo Cz: Wifi připojení

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Wifi připojení
Scantrax (14.1.2010 19:56:32)
Zdravím, mám takový problém s wifi, když mám zaplé wifi, pak si vyhledám nějakou wifi síť, připojim se k ní, na tom signálu mám takovou zelenou fajfku, když kliknu na ikonu wifi, tak vidím že je Připojeno, no ale to bych sem nepsal jentak, problem je v tom, že když je to připojené, tak mi prostě žádný stranky nejdou, nezapnu ani qip, skype atp... Nevíte náhodou někdo v čem je chyba? Děkuji za odpověď
Re: Wifi připojení
Scantrax (19.1.2010 20:51:25)
Zřejmě jste měl pravdu, že když se připojím k wifi, tak to ještě neznamená že musí jít. Zkoušel jsem různé wifi připojení, po barech, obchoďákách, benzinach a tak různě po městě co mi to našlo, některé se dokazáli připojit, ale internet nešel, ale zase některé byli stejně připojený a šli, takže problém vyřešen, děkuju :))
Kropáček Filip (19.1.2010 14:19:07)
Dobrý den, na to je snadná odpověď: zeptejte se poskytovatele té konkrétní wifi.
učitel (19.1.2010 21:29:21)
Správně: ... dokázaly, byly, šly, ony totiž ty Wifiny jsou něživotné. Ach, ten český jazyk.
Kropáček Filip (15.1.2010 12:00:58)
Dobrý den, a máte na 100% potvrzeno že je ta wifi volně přístupná? To že se v seznamu tváří jako nezabezpečená nemusí ještě nutně znamenat že je volně přístupná.
Scantrax (15.1.2010 20:03:14)
No 100% to nevím, jak bych to mohl zjistit? Zkoušel jsem to u u StarNetu, Rosetu, a dneska na hodně budějovických wifinách a problém furt stejnej

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.