Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101180 zboží ve vlastních skladech
  • 11923 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Quiksilver pouzdro flap pro Apple iPhone 5/5S, šedé: Je to přeci obráceně

Přejít na kartu produktu Quiksilver pouzdro flap pro Apple iPhone 5/5S, šedé

Je to přeci obráceně
Thomas (3.4.2015 10:32:24)
Nerad píšu negativní příspěvky, ale u toho produktu si to neodpustím. Pouzdro je pěkné, vypadá festovně a telefon poměrně dobře sedne, uvítal jsem vnitřní dvě kapsičky na vizitky nebo platební karty. ALE proč se to sakra otevírá směrem nahoru??? Kdo to vymýšlel? Problém je v tom, že pokud chcete fotit a otevřete pouzdro, tak Vám zakryje fotoaparát (což mě při kupování pouzdra jaksi absolutně nedošlo (jsem asi hlupák). Možnosti jsou TŘI: 1) nefotit, 2) fotit ale druhou rukou držet otevřené pouzdro nebo 3) fotit bez náhledu na dispej. Shrnutí: pro toho kdo nevyužívá fotoaparát je toto pouzdro velmi kvalitní a dal bych mu 90%, pro toho, kdo fotoaparát používá, tak upřímnou soustrast. Měl jsem z něj radost, ale budu ho muset vrátit....
Re: Je to přeci obráceně
Kropáček Filip (7.4.2015 12:16:14)
Dobrý den,

to urcite mate pravdu, ale nezapominejte na znamy nesvar a z dob tlacitkovych telefonu a to stale foceni a nataceni s telefonem na vysku, misto na sirku. Ano, obcas je potreba vyfotit neco i na vysku, ale rozhodne je takovych fotek podle mne daleko mene.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Quiksilver pouzdro flap pro Apple iPhone 5/5S, šedé

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.