Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103950 zboží ve vlastních skladech
  • 11842 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC HD2 Leo Cz: Lokalizace do češtiny

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Lokalizace do češtiny
Petr (16.1.2010 23:42:07)
Bohužel nefunguje. Koupený přístroj vše uměl. Stáhl jsem ovšem na stránkách sunnysoft.cz/htc/ nový ROM a k němu lokalizaci...ale po hard resetu se žádné vlaječky neobjevily...přístroj píše jen pár slov česky, vše ostatní v angličtině..přestože je nastaven jazyk i region správně.....kde je chyba?
Re: Lokalizace do češtiny
Little HD2 Helper (19.1.2010 14:27:55)
Ahoj,u nas to delalo take. Tech restartu bohuzel musi byt vice ! Jeden nestaci !
Pepa (17.1.2010 13:41:57)
Udělal jste reset dle návodu u lokalizace?
Kropáček Filip (19.1.2010 14:04:06)
Dobrý den, jestli jste postupoval přesně podle návodu a problémy přetrvávají, doporučuji se obrátit na techniky z nejbližší prodejny
Pavka (19.1.2010 21:16:05)
Já mám zkušenost, že sahat na firmware se nevyplácí a telefon je dobré koupit ne když je to žhavá novinka, ale o pár měsíců později a pak s ním moc nelaborovat. Tady mi chybí služba nějakého servisu, který by na požádání za pár korun se zárukou funkčnosti nový firmware nahrál. Potom bych do toho šel, ale jinak moje zásada - nesahat!!!
Petr (19.1.2010 20:53:14)
Postupoval jsem přesně podle návodu, který je na stránce sunnysoft.cz/hts pod tlačítkem Information....
Přímo z HTC mi napsali, že mám lokalizaci z uvedených stránek stáhnout přímo do mobilu, tak jsem to vyzkoušel, ale to dostanu hlášku, že \"Extpkg_Setup is not a valid Pocket PC application\"..takže taky nic
Kropáček Filip (21.1.2010 13:28:02)
Dobrý den, pokud postupujete podle návodu na instalaci ROM a vyskytuje se chyba i přesto že máte zařízení z oficiální distribuce pro ČR tak Vás mohu odkázat na pomoc techniků z nejbližší prodejny viz http://www.sunnysoft.cz/permanent_shops.php
Petr (29.1.2010 11:18:37)
Telefon je zakoupen v ČR a původně byl s českou lokalizací, poměrně dobře fungující. Technici v prodejně Sunnysoft chtějí za lokalizaci zaplatit 300 Kč + DPH, což se mi zdá poněkud nefér, pokud je k dispozici takový software, který je uživatelsky dost nanicovatý. V tom musím potvrdit, že Apple funguje nesrovnatelně lépe.

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.