Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102207 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Scosche vodotěsný reproduktor boomBottle H20 BTH2OBL, modrý: Pozor, chybné údaje.

Přejít na kartu produktu Scosche vodotěsný reproduktor boomBottle H20 BTH2OBL, modrý

Pozor, chybné údaje.
BIK (7.7.2015 18:31:26)
DD, zakoupil jsem tento produkt a rád bych upozornil na chyby v popisu. Přestože jsem si jej právě pro tyto vlastnosti objednal, v návodu jsou deklarované jiné, i tak vyzkouším co vydrží.
Nemá zřejmě ochranu IP67 (prachu a vodotěsný), ale IPX7 (voděodolný). Nevím jestli je to pouze písařská chyba, ale v návodu je dokonce uvedeno, že se nesmí používat pod vodou.
Druhá podstatná věc je nemožnost jakéhokoliv uvedeného ovládání mimo hlasitosti. Skladby nepřeskočíte ani nelze přehrávání pozastavit.
Samotný zvuk a hlasitost je standartní. Mám ještě Logitech MiniBoombox kde je reprodukce nesrovnatelně lepší.
Snad se osvědčí hlavně v terénu. Čau!
Re: Pozor, chybné údaje.
Šlemín Ondřej (9.7.2015 16:24:23)
Dobrý den,

děkujeme za upozornění na chybu. Jedná se opravdu spíše o překlep.
Reproduktor je vodotěsný, jeho certifikace je IP67 (je plně ochráněn proti prachu a vodotěsný na dobu 30 minut v hloubce 1m).

Reproduktor mám osobně pod vodou odzkoušený a funguje bezvadně.

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Scosche vodotěsný reproduktor boomBottle H20 BTH2OBL, modrý

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.