Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101443 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Stylus kapacitní Brando - Samsung Galaxy S/HTC HD2/HDmini/Desire/Legend/iPhone: Detaily ke stylusu

Přejít na kartu produktu Stylus kapacitní Brando - Samsung Galaxy S/HTC HD2/HDmini/Desire/Legend/iPhone

Detaily ke stylusu
Vojtěch Jelínek (20.1.2010 0:10:19)
Dobrý den,
měl bych 3 dotazy:
1. je toto originální stylus od HTC nebo to je jen \"kopie\", kterou vyrábí jiný výrobce (Brando)?
2. jak stylus funguje, když na displej (HTC HD2) nalepím fólii proti poškrábání? Nezhorší se jeho přesnost, citlivost?
3.podle obrázku to vypadá, že ploška, kterou se dotýkám displeje, je napevno (nemá možnost mírného náklonu). Jak funguje stylus, když se dotykovou ploškou nebudu kolmo dotýkat displeje? Bude vůbec fungovat, nebo bude horší citlivost?
Re: Detaily ke stylusu
gebic (10.2.2010 23:04:48)
K čemu folii proti poskrabani na HD2?? To mi tedy rekni...
viz video: http://www.youtube.com/watch?v=LYZF0e3HVaI

PS: Doufam, ze videem neco neporusuji... :)
gebic (12.2.2010 12:15:02)
Jen jsem chtel rici, ze folie je zbytecna, ale gustu zadny disputat... :). Je pravda ze to pripomina Horsta Fuchse, ale opravdu HD2 je proti lehkemu poskrabani chranena... Vcera jsem ji omylem dal do tasky s klicema a nic, display naprosto oki... Dneska mi prijde stylus, tak uz setesim na test... :)
xfactor (11.2.2010 20:22:34)
mno nevim, ja si teda folii z displeje nesundam. nejenze na nem nijak nevadi a ani neni videt kdyz se dobre nalepi, ale je taky vyrazne levnejsi nez displej :-) ale jinak pekny video, prislo mi to jako z teleshopingu, kde strileli vzduchovkou do mercedesu a lestenka na lak ho ochranila :-)))
Kropáček Filip (12.2.2010 15:32:18)
Jen doplním, je pravda že displej je odolnější, ale neznamená to, že se nedá poškrábat. Sám z vlastní zkušenosti vím, že i speciální minerální sklíčko na hodinkách za hodně tisíc poškrábat šlo. Bohužel.
Kropáček Filip (21.1.2010 13:34:45)
Dobrý den,
1, není to HTC ale Brando (otázka je co je kopie, protože Brando bylo v prodeji podstatně dříve než stylus od HTC)
2, nedochází ke zhoršení citlivosti ani přesnosti
3, je zakončen ploškou, která má simulovat dotyk prstu, je tedy třeba dotýkat se displeje co největší části konce, který je k tomu určený
dan (27.4.2010 11:27:19)
Mně se sklo na displeji bez folie poškrábalo. Nevím čím, ale škráblé na dvou místech je.
@madeus (9.5.2010 13:13:29)
2Kropáček Filip Sunnysoft:
trochu OT, ale pokud nekdo veri specialnimu MINERALNIMU sklu, tak tedy nevim :o) pokud chcete priplacet, tak jedine safirove..
k tomu displayi - je jasne, ze se casem poskrabe..

Přejít na kartu produktu Stylus kapacitní Brando - Samsung Galaxy S/HTC HD2/HDmini/Desire/Legend/iPhone

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.