Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104602 zboží ve vlastních skladech
  • 11853 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Scosche reVolt dual dvojitá autonabíječka USB 2x 2,4A černá: Skutečně 2,4A a umístění ledky ?

Přejít na kartu produktu Scosche reVolt dual dvojitá autonabíječka USB 2x 2,4A černá

Skutečně 2,4A a umístění ledky ?
Patrik (28.7.2015 9:53:05)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli skutečně nabíječka dává 2,4A výstupní proud ? Já osobně to nemám jak změřit. Mám telefon Lenovo Vibe Z2 Pro a s nabíječkou Scosche 2x2,4A nejsem schopen telefon nabíjet při zapnutých datech a navigaci, ani udržovat, telefon se vybíjí. S nabíječkou za 150kč iTec která má výstup 2A mi tohle jde.
Co se týče obrázku zařízení , je tam ledka na kraji, bohužel po rozbalení a zapojení jsem zjistil že jsou podsvíceny přímo oba porty což znesnadňuje orientaci když jsou oba obsazeny, nejde vidět jestli svítí. Ve dne dost důležité.
Hezký den Patrik
Re: Skutečně 2,4A a umístění ledky ?
Šlemín Ondřej (28.7.2015 14:59:40)
Dobrý den,

Co se týká dosažitelného nabíjecího proudu 2,4A na každý výstup, měřil jsem ampérmetrem kdy byly na nabíječku napojeny dva iPady Air 2. Na obou konektorech byl výstupní proud opravdu 2,4A. Deklarovaný výstupní nabíjecí proud 2,4A je dán kvalitou vestavěného DC-DC měniče uvnitř nabíječky a je základním předpokladem pro rychlé nabíjení. Dalšími předpoklady jsou však i kvalitní napájecí kabel (u nekvalitního kabelu s vysokým odporem dochází k napěťovému úbytku na kabelu a k poklesu napětí na nabíjeném telefonu) a v neposlední řadě schopnost nabíjecích obvodů uvnitř telefonu dodávaný výkon přebírat. Jinými slovy pokud máte takto kvalitní nabíječku a kvalitní resp neporušený napájecí kabel, měl byste telefon nabíjet v běžném režimu nejrychleji jak je to vůbec možné.

Děkujeme za upozornění ohledně fotek. Aktuálně jsou již opraveny.

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Scosche reVolt dual dvojitá autonabíječka USB 2x 2,4A černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.