Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101265 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Receiver pro bezdrátové nabíjení, pro Samsung Note 4, QI standard, bulk: LED Flip Wallet Cover

Přejít na kartu produktu Receiver pro bezdrátové nabíjení, pro Samsung Note 4, QI standard, bulk

LED Flip Wallet Cover
Šimon (24.10.2015 12:03:21)
Dobrý den,
jde použít tento Receiver i spolu s LED Flip Wallet Cover?

Děkuji za informaci
Re: LED Flip Wallet Cover
Aleš (28.6.2016 8:20:40)
Bohužel nelze. Ani s LED Flip, ani s S-View s velkým okénkem. Oba kryty mám a zakoupil jsem od Vás i tento reciever. Je tam fyzický konflikt kontaktů krytu a receiveru. Kdyby byl nějaký jiný (S-View kompatibilní) typ receiveru, rád bych ho zakoupil..
Rectifier (21.11.2016 16:50:41)
Tak to je škoda , viděl jsem ale na youtube ten receiver nějak jinak tvarovaný nemohlo by tam přeci něco jít ? Dal by se poslat odkaz na ten magnetický konektor do USB , nevím přesně o co jde . Díky
Aleš (21.11.2016 8:53:04)
Dobrý den, nesehnal jsem ani jiný receiver, který by šel s pouzdrem použít. Navíc i bez pouzdra komunikuje tento receiver s podložkou dost špatně. Je třeba velmi přesného umístění telefonu. Já to nakonec vyřešil magnetickým konektorem do USB.
Jaroš Luboš (22.11.2016 10:15:04)
Dobrý den,
aktuálně nemáme jiný receiver v nabídce.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Rectifier (21.11.2016 0:47:25)
Dobrý den, zajímalo by mne jestli se nějak vyřešil ten problém s použitím LED flip pouzdra a receiveru bezdrátového nabíjení.Mám stejný problém a rád bych si s tímto pouzdrem zprovoznil i to bezdrátové dobíjení jestli je to možné . Děkuji moc za jakékoliv rady či doporučení .
Aleš (22.11.2016 9:14:35)
WSKEN MicroUSB v tomto obchodě např. Jinak tvarovaný receiver jsem také hledal, ale nic, co by fungovalo s tímto krytem nenalezeno. Jen snad original flip pouzdro s okénkem.

Přejít na kartu produktu Receiver pro bezdrátové nabíjení, pro Samsung Note 4, QI standard, bulk

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.