Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101262 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

VMAX 9H 0,33mm tvrzené sklo pro Samsung Galaxy Note 3, ochranné sklo na displej, čiré: odlepujicí se sklo

Přejít na kartu produktu VMAX 9H 0,33mm tvrzené sklo pro Samsung Galaxy Note 3, ochranné sklo na displej, čiré

odlepujicí se sklo
Michael (23.11.2015 14:26:14)
Dobrý den, zakoupil jsem toto tvrzené sklo před cca 14dny. Nalepil jsem jej přesně podle návodu a musím říci, že se povedlo bez problémů, nikde jsem neměl pod sklem vzduch ani prach. Po cca 10denním používání se sklo začíná od jednoho rohu postupně odlepovat (vzniká pod ním vzduchová "bublina"). Můžete mi prosím poradit, zda je možné sklo například sundat, omýt a znovu nalepit - jestli to něčemu pomůže ? Případně je možnost reklamace ? Děkuji, Michael
Re: odlepujicí se sklo
Jaroš Luboš (27.11.2015 9:14:16)
Dobrý den,
příčin odlepování může být více. Nicméně sklo na gel. spodní vrstvě omyvatelné není. Poprosím vás o zaslání fotografie závady na reklamace@sunnysoft.cz pro posouzení, děkuji.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu VMAX 9H 0,33mm tvrzené sklo pro Samsung Galaxy Note 3, ochranné sklo na displej, čiré

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.