Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101194 zboží ve vlastních skladech
  • 11923 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Automobilová diagnostická jednotka pro OBD II s Bluetooth, (ekv.ELM 327) pro Android a Windows Phone: nenacita,nekomunikuje

Přejít na kartu produktu Automobilová diagnostická jednotka pro OBD II s Bluetooth, (ekv.ELM 327) pro Android a Windows Phone

nenacita,nekomunikuje
Tomas (11.12.2015 23:40:39)
Ahoj,
Dnes jsem několik hodin laboroval s připojením, protože v telefonu jsem BT jednotku připojil, ale nekomunikovala mi s žádným SW z play.
Takže mojemoje rada- pokud má někdo problém s načtení informací z jednotky,nejde mu připojit jednotka k telefonu,nenačítá info .....tak zkusit jiný telefon !!!

Moje HTC evo3d přes BT adaptér našlo a proběhlo párování nic jiného SW nezobrazil...asi po 3 hodinách mě napadlo zkusit jiný telefon (Sony E4) a najednou vše funguje,načte informace z ECU a dá se s tím normálně pracovat.
re: nenacita,nekomunikuje
Tomas (11.12.2015 23:55:38)
Předchozí příspěvek nejde upravit,tak musím takto.
Zapomněl jsem informace o voze.
Toyota RAV4 2004 VVT-i vše funguje.

Opravdu pozor!
Pokud adaptér nefunguje, tak je na 99% chyba v telefonu, nebo čímkoliv se pripojujete!!!!!

nejsem žádný prodejce,ale po vlastní celodenní zkušenosti rád pomůžu ostatnim,protože pomáhat se má 😎
Re: nenacita,nekomunikuje
Michal (25.5.2016 0:09:59)
Ahoj Tomasi,
jen pro jistotu se te zeptam , kupil jsi si tuto modrou OBD II ELM 327, a ne tu bilou?
Diky.
Michal
re: nenacita,nekomunikuje
Tomáš (25.5.2016 5:31:04)
Ahoj

Ano modrou, nejsem si jisty,ale myslím že to potřebuje i připojení k netu.

Přejít na kartu produktu Automobilová diagnostická jednotka pro OBD II s Bluetooth, (ekv.ELM 327) pro Android a Windows Phone

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.