Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104720 zboží ve vlastních skladech
  • 11858 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

MyKronoz ZeFit, černé: id error, ulomený klip.

Přejít na kartu produktu MyKronoz ZeFit, černé

id error, ulomený klip.
miroslav (25.12.2015 13:02:49)
Manželka dostala tento náramek na narozeniny. Hned jsem je sesynchronizoval s počítačem, koupil nový mobil, který splňoval všechny požadavky, ale tam se mi nepodařilo náramek sesynchronizovat. Byl jsem z něho i tak nadšený, první zklamání přišlo do týdne. Přestože jsem denně přetahoval data do počítače, byla najednou plná paměť a další data už se do PC nedostala. Prostě full memory. To jsme nakonec nějakým způsobem vyřešili.
Po dalším měsíci ovšem hodinky začaly stávkovat a píšou id error. A tím pro nás skončily její služby. Navíc, při manipulaci sel nabíjecí klip rozletěl na dvě části, praskl kousíček plastu, ve kterém je uchycena osička spojující obě části.
Tak mi poraďte řešení.

Děkuji, miroslav
Re: id error, ulomený klip.
Jaroš Luboš (30.12.2015 9:04:45)
Dobrý den,
Prosím tedy o doručení hodinek na korespondenční adresu ( viz fa ) spolu s kopií nákupního dokladu, popisem závady a zpětným kontaktem na vás. Hodinky vám vyreklamuji a odešlu zpět na vámi uvedenou adresu. Odhadovaná doba opravy je cca 14 dní od doručení.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Re: id error, ulomený klip.
miroslav (30.12.2015 10:28:44)
Jste úžasní, dcera má snad doklad doma. Hned jak mi jej dodá, pokusíme se to zařídit. Děkuji.

Přejít na kartu produktu MyKronoz ZeFit, černé

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.