Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104708 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Receiver pro bezdrátové nabíjení, pro LG G4, QI standard, bulk: Opravdu funguje NFC?

Přejít na kartu produktu Receiver pro bezdrátové nabíjení, pro LG G4, QI standard, bulk

Opravdu funguje NFC?
Michal (26.1.2016 23:31:15)
Dobry den,
po instalaci toho receiveru mi prestalo scela fungovat NFC (LG G4).

Dovolim si tvrdit, ze jsem jsem receiver nainstaloval spravne. Kontakty NFC anteny se dotykaji pinu telefonu (soudim tak podle vytlacenych dulku na kontaktech NFC anteny) a bezdratove nabijeni funguje dobre.

Ovsem telefon nemuze nacist zadna data z NFC zarizeni jako jsou jine telefony ci kreditni karty pripadne OpenCard. S originalim zadnim krytem s puvodni NFC antenou se vsechny zminovane zarizeni nacist podari.

Domnivam se, ze problem bude v tom, ze NFC antena nema dostatecny pocet zavitu a tak se v ni neindukeje potrebne napeti pro zpracovani signalu telefonem.

Originalni LG NFC antena ma 1.8 Ohm, kdezto NFC antena receiveru ma jen 1.6 Ohm, patrne diky mensi plose anteny a mensimu poctu zavitu. Navic, kdyz prilozim originalni NFC antenu na bezdratovou nabijecku, je v ni indukovane dostacne napeti na rozblikani LED diody - u NFC anteny z receivru se dioada vubec nerozsviti.

Chci se zeptat, zda se jedna o vadny kus nebo je problem jiz v samotne konstrukci receiveru a pripadna vymena by nepomohla. Mate vyzkouseno, ze NFC na tomto receiveru je opravdu funkcni (precte kreditni kartu)?

Dekuji

Přejít na kartu produktu Receiver pro bezdrátové nabíjení, pro LG G4, QI standard, bulk

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.