Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106178 zboží ve vlastních skladech
  • 11874 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Nalepení ochranné fólie nebo skla na displej telefonu - na prodejně: Huawei P8

Přejít na kartu produktu Nalepení ochranné fólie nebo skla na displej telefonu - na prodejně

Huawei P8
Zdenka (15.3.2016 22:58:01)
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na zkušenost s lepením tvrzeného skla na mobil
Huawei P8. Při zakoupení mobilu v Elektrowordu jsem nechala okamžitě nalepit sklo a bylo mi řečeno, že si musí 2-3 dny sednout, ale nestalo se tak. Prodejce aplikoval další 2 skla po 5 dnech, ale v ani jednom případě nebyl úspešný. Bylo mi řečeno, že se s tím musím smířit, že Huawei P8 sice super, ale není sklo, které by dobře sedlo. Podotýkám, že mobil na místě byl odmaštěn a bylo použito originál sklo s právě sundanou ochrannou folií.V rozích mobilu se nevytvářely bublinky, ale jakoby otisky z rubu skla...vůbec nešly vyhladit ani při opětovném nalepení a ani při použití nového skla. Skvrny se objevily po každém použití nového skla a téměř na stejných místech = v rozích mobilu. Stejný poznatek získali prodavači ve Vodafonu i Datartu, které jsem prosila o pomoc. Všichni mi řekli, že se s tímto problémem setkali poprvé a sami nevěřili. Prosím je možný nějaký způsob, jak nalepit tvrzené sklo na Huawei bez jakýchkoli problémů a aby to vypadalo dobře. Děkuji Vám za odpověď.
Re: Huawei P8
Jaroš Luboš (17.3.2016 18:08:28)
Dobrý den,
dle zkušeností s lepením u těchto modelů Lenovo jsem již na tento problém taktéž narazil. Zvětšiny bylo způsobeno lehkým zakřivením skla displeje v místě kde sklo nesedí. Zjistíte tak, že se podíváte na sklo displeje proti světlu ( pokud je zakřivené, světlo se na sklu láme, dělá jakoby olej. skvrnu ). Na tomto zakřivení sklo bohužel nesedí - není zde rovný povrch. Zde bych spíše doporučil ochranou fólii, která je oproti sklu flexibilnější a přilne i na lehce zakřiveném displeji.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Nalepení ochranné fólie nebo skla na displej telefonu - na prodejně

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.