Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101169 zboží ve vlastních skladech
  • 11933 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Baterie (ekv. BA-S400) pro HTC Touch Pro, rozšířená včetně krytu, Li-ion 3,7V 2400mAh: Lepsi vydrz?

Přejít na kartu produktu Baterie (ekv. BA-S400) pro HTC Touch Pro, rozšířená včetně krytu, Li-ion 3,7V 2400mAh

Lepsi vydrz?
Petr (12.7.2009 23:42:06)
Dobry den, chtel bych se zeptat, jestli nekdo mate praktickou zkusenost s touto baterii. Konkretne by mne zajimala puvodni vydrz originalne dodavane baterie (u me cca. 1,5 dne) a vydrz teto baterie se zvysenou kapacitou. Dekuji!
Re: Lepsi vydrz?
Adam Varmuža (3.4.2010 12:44:56)
Takže nakonec po 6 dnech jsem vytáhnul kabel od nabíječky a začal nabíjet telefon, byl na 35% a protože odjíždím na 4 dny pryč, musím mít nabito, ale věřím, že ještě dva dny by baterie určitě vydržela ;)
Re: Lepsi vydrz?
Adam Varmuža (30.3.2010 16:02:51)
Moje zkušenosti s originální baterií (cca rok a půl stará): výdrž max. den a půl
Zkušenosti s touto baterií: Nabíjel jsem jí 27.3. (sobota, před třemi dny) a na displeji neuvěřitelných 79%! Telefon ale nevyužívám naplno, občas si na záchodě zahraju nějakou hru, občas přijmu nějaký ten hovor, nicméně i tak je 79% po třech dnech neuvěřitelná), stav 79% i po soft resetu.
P.S. hodně dělá i ROM v telefonu, moje je Energy ROM Titanium 23547 z XDA. A malý dodatek, telefon se mnohem lépe drží při vysunuté klávesnici ;)

Přejít na kartu produktu Baterie (ekv. BA-S400) pro HTC Touch Pro, rozšířená včetně krytu, Li-ion 3,7V 2400mAh

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.