Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101466 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Automobilová diagnostická jednotka pro OBD II s Bluetooth, (ekv.ELM 327) pro Android a Windows Phone: Opel Astra H 2006, 1.6

Přejít na kartu produktu Automobilová diagnostická jednotka pro OBD II s Bluetooth, (ekv.ELM 327) pro Android a Windows Phone

Opel Astra H 2006, 1.6
Lukas Hajek (13.6.2016 8:59:54)
Dobry den,

minuly tyden jsem u Vas tuto jednotku zakoupil a bohuzel mam problem s jeji komunikaci s ridici jednotkou. V programu Torque dochazi v pripade prvniho pripojeni ke spravnemu pripojeni ECU, ale po cca minutce se zarizeni odpoji a neni mozne ji znovu pripojit. Ostatni programy uvedene, jako kompatibilni se s ridici jednotkou nespoji vubec. Zkousel jsem to na mobilnich telefonech Samsung i9506, HTC Sensation XE a Sony Xperia Z5. Nemate obdobne zkusenosti s timto chovanim? Zaroven bych se rad zeptal zda-li by bylo mozne jednotku vratit s tim, ze bych si poridil jiny model?

Tuto jsem nasel na jednom videu funkcni s mym modelem vozu.

Dekuji
re: opel astra h 2006, 1.6
Lukas Hajek (13.6.2016 9:01:00)
http://www.sunnysoft.cz/zbozi/169PCI-024/automobilova-diagnosticka-wifi-jednotka-pro-obd-ii-pro-apple-android-windows-phone-ekv-elm-327.html
Re: Opel Astra H 2006, 1.6
Kropáček Filip (15.6.2016 11:58:48)
Dobrý den,

jsou jen dve moznosti, bud neni tato jednotka s vasim vozem kompatibilni nebo je vadna. S timto chovanim, pokud vim, jsme se zatim nesetkali. Vymena je samozrejme mozna, obratte se prosim bud na nekterou z prodejen, nebo na objednavky.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Automobilová diagnostická jednotka pro OBD II s Bluetooth, (ekv.ELM 327) pro Android a Windows Phone

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.