Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101438 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Brodit držák do auta na Samsung Galaxy S7 bez pouzdra, se skrytým nabíjením: Neda mi to abych nenapsal...

Přejít na kartu produktu Brodit držák do auta na Samsung Galaxy S7 bez pouzdra, se skrytým nabíjením

Neda mi to abych nenapsal...
MS (13.7.2016 14:21:59)
...ze je to naprosto perfektni reseni pro dane auto (Octavia II, r.v.2005) a telefon (Samsung S7).

Po vybaleni Proclipu jsem byl asi vice nez skepticky, jestli pomerne blizko sebe umistene "packy" budou dobre drzet ve skvirach mezi plasty. Misto dodavaneho nastroje pro montaz / roztazeni skviry jsem radeji vycvakl cely ramecek radia i stredove vydechy topeni (stejne jsem potreboval natahnout pod palubku elektriku k drzaku s pevnym nabijenim a demontaz techto dvou dilu opravdu neni nic sloziteho). Po zacvaknuti na misto drzi Proclip fest a krome malinko nedolehajici palubky v miste drzaku to vypada jako by to do auta patrilo uz z vyroby. Predvrtane dirky pro montaz drzaku telefonu na Proclip jsou taky dobry napad - nehrozi tak montaz nakrivo. "Nejslozitejsi" na cele montazi bylo natazeni pevneho napajeni pod palubkou od stredoveho tunelu k pojistkove skrini a najiti spravne (pouzitelne) pojistky...

Jedine co se mi na celkovem reseni Brotit nelibi je cena samotneho drzaku telefonu - cca 2 kKc (drzak s pevnym napajenim) mi prijdou docela dost. Pominu-li cenu samotneho drzaku (plast za pak Kc) pak je zrejme napajeci krabicka drzaku extreme presny laboratorni zdroj se vsemi moznymi ochranami a fci UPS - alespon tak mi to cenove vychazi... Za tu cenu bych asi take cekal, ze soucasti dodavky bude i krizovy sroubovak na prilozene sroubky.

Nicmene v namontovanem drzaku telefon drzi skvele, "netoula" se v zatackach po vnitrku auta, automaticky se nabiji, je pekne na ocich... Drzak se nechveje a diky kulovemu kloubu lze telefon nastavit tak aby byl dobre videt a neleskl se. Po prvnich par km jsem rad, ze jsem se konece dokopal to s novym telefonem vyresit takto (predchozi S5ku jsem vozil v otevrenem stredovem popelnicku a nabijel CL adapterem)...

Přejít na kartu produktu Brodit držák do auta na Samsung Galaxy S7 bez pouzdra, se skrytým nabíjením

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.