Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101420 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Qstarz GPS přijímač BT-Q1000X (Bluetooth, záznam trasy, MTK II chipset 66 ch): reálných 5Hz?

Přejít na kartu produktu Qstarz GPS přijímač BT-Q1000X (Bluetooth, záznam trasy, MTK II chipset 66 ch)

reálných 5Hz?
Dalibor Kánia (4.2.2010 12:17:35)
Dobrý den,
zahlédl jsem informaci/varování (u autora programu ve kterém chci interpretovat data z GPS loggeru), že Q1000X ve skutečnosti neumí režim 5Hz zápisů (asi půl roku stará informace).
Můžete toto prosím potvrdit/vyvrátit, případně je možné se domluvit na nějakém testu? 5Hz zapisovací frekvence je pro mne zásadní.
Re: reálných 5Hz?
Petrus Mario (10.2.2010 11:29:20)
BT-Q1000X má nastavitelnou frekvenci odesílání dat v rozmezí 1Hz až 5Hz. Ovšem interval ukládání dat je nejmenší nastavitelný po 1 vteřině. Nikde myslím neuvádíme, že by logoval 5x za vteřinu. Pokud hledáte GPS přijímač, který opravdu dokáže logovat 5x za vteřinu (samozřejmě při odpovídajícím rychlejším zaplnění paměti) budeme přidávat příští týden do nabídky model BT-Q1000eX - viz http://www.qstarz.com/Products/GPS%20Products/BT-Q1000EX-F.htm
Re: reálných 5Hz?
Vláďa (12.3.2010 11:00:12)
Teoreticky to sice neumí, ale náhodou jsem přišel na to, že pokud nastavíte Fix Update Rate vyšší než 1Hz a logovací kritérium Logover jiné než 0 km/hod, bude při rychlosti vyšší než Logover logovat podle Fix Update Rate, tedy i 5Hz a nikoliv 1x za vteřinu, jak uvádí manuál.

Přejít na kartu produktu Qstarz GPS přijímač BT-Q1000X (Bluetooth, záznam trasy, MTK II chipset 66 ch)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.