Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106259 zboží ve vlastních skladech
  • 11875 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Baterie rozšířená pro Samsung Galaxy S4 mini, 3800mAh, Li-ion: Problém s nabíjením a vybíjením

Přejít na kartu produktu Baterie rozšířená pro Samsung Galaxy S4 mini, 3800mAh, Li-ion

Problém s nabíjením a vybíjením
Michal (27.9.2016 9:41:08)
Dobrý den, minulý týden jsem zakoupil baterii a dle doporučení provedl několik "formátovacích" cyklů nabíjení/vybíjení (10-15% -> 100% -> 10-15% atd). Před 2 dny jsem zjistil, že mám problém s kapacitou, respektive s diagnostikou úrovně nabití: Baterie se vybije na cca 10%, vypnu telefon, zapnu telefon a rázem je baterie nabitá na cca 25% a mohu pokračovat dál. Když se plynule opět dostane na 10% dám nabíjet... nabíjení dosáhne 100%, odpojím nabíječku, vypnu telefon, zapnu telefon a rázem je nabitá pouze na cca 75%, znovu připojím nabíječku a nabíjení pokračuje. Po nabití na 100% a odpojení nabíječky často zůstává údaj 100% delší dobu a za nějaký čas skočí na "asi správnou" nižší hodnotu třeba 90%. Pak již klesá plynule dle využívání. Dnes jsem zkusil nechat telefon vybít až do samotného vypnutí. Po zapnutí naskočilo 24% a zatím pokračuji dále.
Re: Problém s nabíjením a vybíjením
Bednář Josef (27.9.2016 15:26:41)
Dobrý den,

Zastavte se tedy u nás na pobočce s prodejním dokladem a zakoupeným akumulátorem.
Může se jednat o vadný kus, skladem jsou momentálně na všech pobočkách v dostatečném množství. Provedeme její výměnu za nový kus.

S pozdravem
Bednář Josef
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Baterie rozšířená pro Samsung Galaxy S4 mini, 3800mAh, Li-ion

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.