Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103918 zboží ve vlastních skladech
  • 11855 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Voděodolný držák na motorku na Samsung Galaxy S III se záložním akumulátorem 2800mAh s adaptérem pro RAM: použití na motocyklu a dobíjení S3

Přejít na kartu produktu Voděodolný držák na motorku na Samsung Galaxy S III se záložním akumulátorem 2800mAh s adaptérem pro RAM

použití na motocyklu a dobíjení S3
Petr (27.9.2016 23:55:29)
Dobrý den, mám dotaz k výše uvedenému výrobku, který jsem u Vás zakoupil. Akumulátor nestíhá S3, na které běží navigace, dobíjet a telefon je za další hodinku bez proudu. Poraďte, prosím, v čem může být chyba, držák i s akumulátorem používám na motorce, akumulátor připojím do 12V zásuvky, přesto nedobíjí naplno. Buď dělám něco špatně, anebo toto řešení není vhodné na delší akce, což je ale škoda. Už jsem se jednou ptal na vašem on-line chatu, ale bez odpovědi, tak snad budu mít teď větší štěstí, děkuji.
Re: použití na motocyklu a dobíjení S3
Jaroš Luboš (29.9.2016 17:48:47)
Dobrý den,
příčin zde může být více. Popř. zanechte na vás prosím kontakt na reklamace@sunnysoft.cz s tímto dotazem, budeme vás kontaktovat ohledně konzultace problému.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Voděodolný držák na motorku na Samsung Galaxy S III se záložním akumulátorem 2800mAh s adaptérem pro RAM

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.