Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105980 zboží ve vlastních skladech
  • 11869 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

NOKIA N900 Black: N900 nebo Touch Pro 2 nebo uplne jiny?

Přejít na kartu produktu NOKIA N900 Black

N900 nebo Touch Pro 2 nebo uplne jiny?
pan neznamy (9.2.2010 19:15:35)
Dobry den,
prodavam prave HD2, jelikoz mi nevyhovuje kapacitni displej, jsem z HTC zvykly na odporovy ( mel jsem Touch Pro, Touch Pro 2, Nokii 5800), jaky telefon je podle vas dlouhodobe lepsi koupit (aspon 2 roky nic jineho nekoupim, minimalne rok), rozhoduji se mezi Nokii N900, nebo zpet HTC Touch Pro 2 (ktery jsem ovsel prodaval s tim, ze mi prisel po 3 mesicich zasekany, mel jsem tam par aplikaci, spustil jsem wifi, projel e-maily, projel internet, zapnul word apod, vse jsem vypinal, ale stejne se telefon stale zpomaloval, pri projizdeni alba se zasekaval, obcas jsem musel vyndat baterii, protoze nic jineho nepomohlo) nebo jeste dalsi telefony, ted vychazi zase nekolik novinek. Pozaduji od telefonu velky displej, stylus, qwerty klavesnici, aspon 5 MPix fotoaparat, wifi, bluetooth, GPS a baterka aby vydrzela pri pouzivani aspon 1 den (HD2 vydrzi tak 4 hodiny).
Re: N900 nebo Touch Pro 2 nebo uplne jiny?
Kropáček Filip (12.2.2010 15:15:31)
Dobrý den, v první řadě musíte mít jasno v tom co od telefonu čekáte, zda velký displej, hw klávesnici, jaký systém atd. Problém je v tom, že každý Vám doporučí to co vyhovuje nejvíc jemu, což neznamená že to musí vyhovovat právě Vám. Doporučím Vám osobní návštěvu na některé naší prodejně, kde si budete moci telefony prohlédnout a kde s nimi mají asi nejbohatší zkušenosti i z vypávění od zákazníků.
Re: N900 nebo Touch Pro 2 nebo uplne jiny?
Radek (19.2.2010 9:54:36)
Rozhodl jsem se nečekat na N900 a pořídil jsem odtud HD2 a jsem naprosto spokojen. Měl jsem předtím touch cruise a spoustu Nokií, ale HD2 mi vyhovuje (zatím) nejvíce. Co se baterie týká, ráno ho sundám z nabíječky (dokoupil jsem ten super stojanek), a večer ho na ní zase dávám, ale ještě se mi nestalo (telefonuju, píšu SMS, emaily fotím, wifi), že bych ho vybil za 4 hodiny. Nejmín jsem měl večer asi 15% kapacity. Pravdou je, že téměř nepoužívám GPS. Bál jsem se kapacitního displeje, ale s HTC sense to není žádný problém. Navíc, stojánky mám 2, jeden doma, druhý v práci :)

Přejít na kartu produktu NOKIA N900 Black

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.