Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106131 zboží ve vlastních skladech
  • 11873 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch Diamond 2 Cz: česká lokalizace

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

česká lokalizace
Marian (20.2.2010 0:53:41)
Odkaz pro programátora české lokalizace.
1.V počasí je špatný překlad. Místo slova \"Jasno\" se zobrazuje \"Vymazat\". Je to v případě jasného počasí v noci. Dost bizarní překlad slova \"clear\", nemyslíte? Mám WM 6.5.
2. V kontaktech se při absenci vyplnění země defaultne dosazuje United Kingdom. Poměrně nelogická volba pro českou lokalizaci, Jde to vypnout, nebo přenastavit?
3. Je už k dipsozici česká T9? Pokud ano, kde?
Re: česká lokalizace
RoSch (24.2.2010 13:55:36)
ad.1) mám TouchPro2 s tím samým nesmyslným překladem, psal jsem na support@sunnysoft.cz a toto je odpověď: \"Lokalizaci uživatelských prostředí HTC Sense a HTC Touch Flo si provádí společnost HTC samostatně.
Pokud tedy máte níže uvedené problémy, obraťte se prosím na technickou podporu společnosti HTC.\" Zkoušel jsem tedy napsat do hTC a zatím žádná odpověď. Spíše by mě zajímalo, jestli se špatný překlad lokalizace dá reklamovat ?! Ještě budu pátrat na netu, uvidíme ;-)
Re: česká lokalizace
Pravda Petr (11.3.2010 15:24:33)
ad.1,2) Lokalizaci uživatelských prostředí HTC Sense a HTC Touch Flo si provádí společnost HTC samostatně.
Obraťte se tedy na technickou podporu společnosti HTC

ad.3) Na české T9 se momentálně pracuje. Bude dostupná v nové verzi aplikace InterWrite.

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.