Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102922 zboží ve vlastních skladech
  • 11844 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC HD2 Leo Cz: ROM 1.66

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

ROM 1.66
Jeden z těch bláznů co je platí (2.3.2010 15:28:53)
Neví někdo jak je to s aktualizací ROM 1.66 pro HD2? Pro ostatní evropské země je již k dispozici. Jen pro ČR stále ne. Z HTC mi odpověděli, že to závisí na lokalizačním partneru a ten (Sunnysoft) mi odpověděl, že to závisí na výrobci HTC. S další odpovědí se již nenamáhali. Dělají si ze zákazníků blázny.
Re: ROM 1.66
LD (16.3.2010 21:49:18)
na vašem webu se objevila nová verze ROM 1.66. Po stažení a puštění souboru RUU.....exe se objeví prázdné okno a po stisku klávesy další se objeví hláška, že archiv nemůže být rozbalen, protože je poškozen. Zkusil jsem třikrát a bohužel se stejným výsledkem. Můžete to v Sunnysoftu ověřit?
Pravda Petr (18.3.2010 16:35:19)
Instalátor ROM 1.66 na www.sunnysoft.cz/htc je již opraven.
Viper (3.3.2010 12:37:17)
Podobný pocit mám z informací, které byly uveřejněny tady na fóru mám taky. Kupoval jsem si HTC z oficiální distribuce v ČR, abych se podobným problémům vyhnul, ale je to spíš naopak - evropská verze \"není určena pro mé zařízení\" a česká verze nikde a HTC ani Sunnysoft \"za to nemůže\" :-(
rex (4.3.2010 0:43:06)
Krasne se uz DVA MESICE ceka az opet nekdo pocesti \"novou\" romku 1.66, ze ano? A proc bychom se namahali, kdyz to muzeme svest na jineho, co? Verim, ze u HTC chyba neni. Spise je v Sunnysoftu, ktery zrejme nepovazuje za nutne opravit nektere chyby, ktere se ve verzi 1.48 stale vyskytuji. (ano, stale narazim na problem s neodeslanymi sms) Otazkou je, zda-li k tomuto pristupu zakaznici nakonec pri koupi neprihlednou a radeji se nepoohlednou po jinem dodavateli... preci jen se da sehnat za nizsi cenu a lepsim pristupem k zakaznikum. Holt, mrtvej brouk, chudej brouk
marthy (9.3.2010 23:46:20)
Problem je ze nova romka sice je uz davno venku, ale ne pro vychodni evropu a jina se pocestit neda. Dnes se objevil odkaz na xda-developers.com odkaz na novou 1.66.479.2 pro east europe. Teprve tato oficialne vydana od htc muze byt prepracovana na cz lokalizaci tak aby byla funkcni. Zkousel jsem lokalizaci na ostatni vcetne WWE edice pro evropu a zamrzal a sekal se. Jo CZ neni pro HTC tak zajimavy a velky trh jako ostatni staty a tak je to u elektroniky se vsim. :-(
Pravda Petr (11.3.2010 13:18:07)
Dobrý den.

Lokalizace nové verze ROM (1.66..) pro HTC HD2 je již hotová. Nyní probíhá schvalovací proces u společnosti HTC. Uvolnění této ROM se předpokládá během měsíce dubna.

Děkuji za pochopení.

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.