Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103915 zboží ve vlastních skladech
  • 11855 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung i8000 Omnia II Silver Black: Zkušenosti s používáním

Přejít na kartu produktu Samsung i8000 Omnia II Silver Black

Zkušenosti s používáním
Roman (8.3.2010 22:27:41)
i8000 mám cca 3 týdny, zkušenosti jsou docela zoufalé
- Naprosto nedostatečná dokumentace od výrobce, příručka v češtině a angličtině z webu připomíná parodii na manuál
- Nahodilé chování dotykového displeje, widgety Samsungu pro zobrazení mailu, SMS fungují někdy nahodile (evidentní stisknutí nevyvolá reakci)
- nelze přijmout příchozí hovor zeleným tlačítkem na displeji, pouze levým opravdu tlačítkem
- mizerná mechanická odolnost, předpokládám, že první pád na zem zlikviduje zadní kryt
- displej po 3 týdnech nošení v pouzdru poškrábaný
- nepraktické řešení volby telefonních čísel
- neexistence přednastavených profilů (jako na normálním mobilu (např. tiché/normální prostředí)
- životnost baterie (bez WiFi, BlueTooth) max. 2 dny při cca 10 hovorech denně
- ovládání Kostka je naprostý nesmysl
Závěr: předražená hračka nevhoná k telefonování
Re: Zkušenosti s používáním
Zdenda (5.4.2010 21:51:50)
Ctěl bych upozornit, že tohle NENÍ telefon. Tohle je hlavně kapesní počítač s vestavěným modulem pro možnost telefonování. A stejně jako operační systém ve vašem stolním počítači, tak i tenhle v omnii sem tam udělá nějakou nepředvídatelnost(připouštím že u omnie je jich přece jen trochu víc, ale ukažte mi podobné zařízení, které pracuje bez chyby). Pokud se nechcete, nebo nemáte čas bavit u her, sledování videa, surfování na internetu a neustálím instalováním a správou nejrůznějších programů a vylepšení, tak si ji nekupujte. Jenom by vás to obtěžovalo. Ti ostatní si ji zamilují. Mám ji asi měsíc a naprostá spokojenost. Splňuje přesně to, co jsem očekával. Jsem zamilován...
Petr M. (9.3.2010 13:51:00)
Jám mám Omnii 1 měsíc a Vás názor nesdílím. O některých subjektivních pocitech těžko mohu polemizovat, ale:
- příjem hovoru zeleným tlačítkem funguje - musí se posunout vpravo ve směru šipeček, je to kvůli nechtěnému přijetí hovoru v pouzdru
- poškrábaný displej bude mít asi každý takový přístroj bez ochranné fólie. Jám mám fólii za 100 kč a perfekt.
- životnost baterie odpovídá podobným přístrojům od ostatních výrobců. Druhá věc je to, co výrobci inzerují (stovky hodin v pohotovosti), to jsou často nesmysly, ale dělají to všichni.
- mechnická odolnost - zatím bez problémů a pád už také zažil. Býval bych si tehdy dal pár facek, člověk by se k takovému zařízení měl chovat...
- nefunkční widgety sms ... také jsem se s tím setkal, myslím, že to bylo, když jsem měl rozjetých více aplikací. To je chyba, ale občas během dne běžící aplikace \"vyčistím\" a nyní funguje bez problémů.
- volba čísel - nevím, v čem spatřujete ten problém, já jsem spokojen, ale to už jsou ty subjektivní dojmy, stejně jako kostka, kterou také moc nevyužívám, ale nepřekáží mi.
- manuál bych také viděl nedostatečný. Je sice pravda, že po něm člověk sáhne až když už vyzkoušel všechno možné, ale právě proto, tam by měla být ta záchrana.
Jinak u mne spíše pozitivní zkušenost, ale to je asi věc názoru.
Roman (9.3.2010 20:48:17)
Ano, připouštím, tlačítka vyzvednutí hovoru na dotyk se musí posunout.
Bohužel jsem nepochopil, jak funguje datové připojení, připadá mi, že vše jede přes T-Mobile připojení. WiFi mám nakonfigurovanou a funkční, ale kdy se použije k synchronizaci mailu. Nové datové připojení se definuje vždy jako modem. Nepochopil jsem ...
Myslím, že další zděšení bude, až přijde faktura od T-Mobile za datové přenosy.
Předpokládám, že další negativní vlastnosti se ještě objeví. Naštěstí životnost této hračky je jen několik měsíců, pak přijde reklamace a tím se završí nasrání z toho nákupu. Jestli se ostatní zařízení chovají stejně, tak potěš ...

Přejít na kartu produktu Samsung i8000 Omnia II Silver Black

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.