Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102915 zboží ve vlastních skladech
  • 11844 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Krusell pouzdro Orbit flex - HTC Touch HD: Pouzdro Krusell - co není vidět na fotkách

Přejít na kartu produktu Krusell pouzdro Orbit flex - HTC Touch HD

Pouzdro Krusell - co není vidět na fotkách
T.N. (23.3.2010 11:13:12)
Pouzdro mám od vánoc, a chtěl bych se podělit o zkušenost

PLUSY:
- při připevnění na opasek je možná volba úhlu zavěšení
- mareriál je fajn

MÍNUSY:
- už při prvním natažení mě překvapilo, že ne úplně přesně pouzdro sedí na MT a to v místech reproduktoru ( který není defakto vidět) a bocích ( které se odchlipůjí). Boky bych toleroval v ničem neomezují ale u repra je to horší, protože se dostat prstem na ikonky v horní Start liště je jen možné perem.
- na obrázku je vtipně vyobrazeno, že je možné vsunout do vnitřních kapsiček víka karty.Já to zkusil a věčně jsem někomu volal nebo mi bylo divné proč mám neustále upravovat okno hodin a budíku. No jo , když jsem zavřel pouzdro tak karta zmačkla obrazovku.
- spona na opasek má protiháček který drží sponu že ji sundáte až s kalhoty, ale chápu asi opatření proti kapsářům
- k pouzdru jsem koupil i držák na sklo Windshield Holder, držák je super ale proč nejde telefon upevnit i v jinm úhlu něž svisle. Nebo je ještě neco potřeba dokoupit???

Celkové hodnocení:

podle toho co jste si přečetly bych měl být naštvaný, ale ne jen bych si příšte koupi důkladnějc rozmyslel.
Re: Pouzdro Krusell - co není vidět na fotkách
Horejsek Michael (24.3.2010 13:51:46)
Dobrý den,

Děkujeme za zpětnou vazbu a uživatelské zkušenosti. Rád bych zde reagoval na pár Vašich připomínek.

- Karty v kapsičkách: je potřeba před přiklopením víka telefon dát do sleep modu, tedy displej zneaktivnit. Pak určitě nebude hrozit, že by karta něco spustila.
- Pokud nejste se sponou spokojen je možné i vybrat mezi dalšími uchyceními na opasek. Například tento klip je velmi oblíbený
- Windshield Holder je zatím dostupný jen v této verzi. Krusell dělá na novém, který by měl polohování upožnit.

Přejít na kartu produktu Krusell pouzdro Orbit flex - HTC Touch HD

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.