Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101082 zboží ve vlastních skladech
  • 11922 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Desire Cz: dostupnost

Přejít na kartu produktu HTC Desire Cz

dostupnost
John (5.4.2010 16:48:44)
Tak tento telefonat dostanete, az zarizeni jsou skladem v obchode. K tomu by melo dojit uz zitra, jak pisou v tomto prispevku...
Šilhan David (1.4.2010, 17:26)
Dobry den,
jsme trochu zmateni, zda se pozastavujete nad necim k dostupnosti, kterou jak pise kolega prebirame od logistiky ceskeho HTC. Vezte, ze kazdy kdo ma nyni HTC Desire (mohu mluvit jen za zasilkovy obchod) přeobjednany dostane zarizeni jako prvni z dodavky do CR. Podle dnesnich informaci Desiry privezeme z letiste v patek nebo utery 6.4. a budeme se snazit je stejny den jeste naskladnit a odeslat nasim zakaznikum. Nad ramec predrezervaci prijde jeste par desitek Desiru pro ty kteri vahaji s predobjednavkou, ale jako vzdy plati, ze odesilame podle data tj. prednostne zakaznikum s predrezervaci.
Re: dostupnost
(5.4.2010 17:49:32)
Omlouvám se. Tohoto příspěvku jsem si nevšiml. Takže v podstatě jsem to odhadl správně.
První Desire se dostane k těm co to mají přes zásilkové oddělení.
Jelikož já to mám na pobočku, tak to bude později.
Viz příspěvek výše - \"... (mohu mluvit jen za zasilkovy obchod) přeobjednany dostane zarizeni jako prvni z dodavky do CR.\"
Peca (5.4.2010 21:48:57)
To je podle mne hloupost,predobjednavka plati pro vsechny at uz jim to prijde postou nebo si pro nej dojdou,jinak by predobjednavka s vlastnim odberem popirala svuj smysl
Kropáček Filip (7.4.2010 12:33:47)
Dobrý den, dodávka dorazí vždy na centrální sklad a ten je v Praze na Kovanecké. Odtud se rozesílají po dalších prodejnách (Brno a Grossmann) a jsou tam obvykle do druhého dne. Jelikož zásilkový obchod je právě na Kovanecké budou objednávky zásilkového obchodu vyřízeny jako první.

Přejít na kartu produktu HTC Desire Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.