Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105651 zboží ve vlastních skladech
  • 11865 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch Diamond 2 Cz: Upgrade na ROM 2.53.479.3 Windows Mobile 6.5

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

Upgrade na ROM 2.53.479.3 Windows Mobile 6.5
Lukáš Pr. (11.4.2010 11:58:25)
Dobrý den,
Mám dotaz v čem je lepší nová verze ROM 2.53.479.3 WM 6.5 než ta co mám v telefonu 2.16.479.1 WM 6.5???
Mohla by vyřešit níže zmíněné problémy nebo se jedná jen o malý upgrade?
Telefon se mi někdy zasekne, tak že musim vyndat baterii, ale používám na něm spoustu aplikací...
Navigace Dynavix často hlásí nedostatek paměti - musím provádět často clean ram přes nahranou aplikaci...
Přepínání mezi menu není úplně bleskově rychlé - včera jsem měl v ruce ukázkový HTC HD2 s historickou ROM a přechod mezi menu funguje bleskově - chápu že má lepší procesor a více ram paměti, ale nedá se s tím něco dělat i u Diamondu?
Dá se nějak oficiálně náhrát do zařízení novější verze Windows Mobile 6.5.3?
Nechce se mi vše jen tak smazat kvůli upgradu který případně ani nepoznám na chodu zařízení.....
Telefon mám zakoupen u Vás a tato ROM tam byla již při zakoupení.
Děkuji za odpověď
Re: Upgrade na ROM 2.53.479.3 Windows Mobile 6.5
Pavel (12.4.2010 18:01:42)
Některé problémy nová ROM vyřeší, ale další se objeví. Přešel jsem na novou ROM kvůli zamrzání telefonu v první verzi wm 6.5. Zamrzání je tu stále, ne však tak často. Během normálního užívání se mi během dne zaplní paměť a telefon se strašně zpomalí. Navíc přestal fungovat zvuk u příchozích sms. Jediná bezproblémová oficiální ROM byla s wm 6.1. Nové oficální ROM s WM 6.5. od HTC jsou pro mě zklamáním.
Re: Upgrade na ROM 2.53.479.3 Windows Mobile 6.5
Petrus Mario (20.4.2010 10:57:36)
Vezmu to od konce - Windows Mobile 6.5 oficiálně do starších zařízení nenahrajete, jedině v případě, že update uvolní přímo výrobce zařízení. Co se týká rozdílů v ROM - výrobce rozdíly uvádí na svém webu v oddělení podpory. Co se týká paměti, bohužel nelze napsat nic jiného, než že se s její velikostí musíme naučit žít. Tak to opravdu je a dokud výrobci nezapracují na její velikosti a správě, budeme na problémy narážet pořád.

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.