Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102922 zboží ve vlastních skladech
  • 11844 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Desire Cz: Reproduktor

Přejít na kartu produktu HTC Desire Cz

Reproduktor
Pavel (13.4.2010 12:22:59)
Dobrý den, je možné vyzkoušet, zdali i Desire z nové dodávky mají tak veliký šum ze zadního reproduktoru. Šumí tak 5 sec po konci tónu, je to hodně znát pokud pustíte nějakou tichou písničku.. Děkuji.
Re: Reproduktor
Pavel (19.4.2010 0:40:42)
Děkuji za odpověď. Telefon nepoužívám na poslech hudby, ale ten šum jsem měl i na nejnižší hlasitost, třeba když jsem jen nastavoval hlasitost (na hlavní obrazovce), telefon jen vždy pípnul a šuměl.. Je to hloupost, ale bylo mi to nepříjemné. Někde jsem četl, že tel. šumí i se sebelepšíma sluchátkama, ale nevím co je na tom pravdy. Vždy mám v telefonu maximálně 3 MP3 na vyzvánění, víc nic. Přijde mi, že zadní reproduktor nemá vůbec žádné basy, reproduktor na hovor je dobrý.. Nekamenujte mě, vím že to není hudební telefon, ale maličkosti dělají dokonalost. ;-)
(18.4.2010 22:48:29)
Mám Desire od čtvrtka a ano po doznění tónu tak cca 3sekundy reproduktor trošku šumí, ale pouze při hlasitosti na maximum a to ještě k tomu nepatrně. Pokud chce někdo Desira využívat k poslechu hudby doporučuji kvalitní sluchátka.
Petrus Mario (20.4.2010 17:27:35)
Používat vestavěný reproduktor k poslechu hudby je, aspoň myslím, trošku nevhodné. Neznám osobně zařízení, kde bych byl s poslechem spokojen, spíše je vždy určen jako nouzové handsfree. Pokud máte pocit, že telefon není v pořádku, navštivte některou z našich prodejen a porovnejte s předváděcím kusem.
(28.4.2010 15:23:14)
Nevím jak komu to vyhovuje, ale na noc dávám Desira na nabiječku a celou noc mám puštěnou hudbu na nejmenší hlasitost a je to poslouchatelné. Zas tak hrozný zvuk to nemá, ale na trhů je pár kousků specializovaných na hudbu a ty mají zvuk lepší.

Přejít na kartu produktu HTC Desire Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.