Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106069 zboží ve vlastních skladech
  • 11872 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch Diamond 2 Cz: htc diamound 2 cestina

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

htc diamound 2 cestina
lanasxxx (20.4.2010 13:28:37)
prominte to slovo,ale uz me tenhle telefon vazne sere.Kupoval jsem si ho od vas pred rokem....po nahrani win. 6.5 mi tam stale nejde nahrat cestina...ani na tu novou Rom Zkousel jsem to jiz na 3 PC a stale nic....objevi se dosove okno a tim to konci.Nyni mam win 7 64 bit. ale neslo to ani na XP.Tak prosim vas co mam delat?
Re: htc diamound 2 cestina
Pravda Petr (22.4.2010 11:02:14)
Dobrý den,
pokud nelze spustit update ROM a lokalizace ani po dodržení krků uvedených zde: http://www.sunnysoft.cz/htc/sub/faq.html ,musíte nechat provést update u servisní společnosti zde: http://web.vspdata.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=75&lang=cz
Pavel (20.4.2010 19:08:28)
Mě se to povedlo až na pátém PC (vše XP SP3 32bit) Každopádně došla mi trpělivost s oficiální ROM, odemkl jsem telefon a přešel na ROM ENERGY. Zatím se neobjevil jediný problém, který jsem měl v oficiální ROM.
Kropáček Filip (22.4.2010 14:25:11)
Dobrý den, co se týká nahrání neoficiální ROM vs ztráta záruky, raději bych se být Vámi informoval v autorizovaném servisním centru HTC, jestli uznají případnou reklamaci i v případě že nebude zařízení obsahovat oficiální ROM.
lanasxxx (21.4.2010 19:58:30)
Jenze ja nechci prijit o zaruku,protoze pocitam...ze se stejne vysere...vazne si priste uz HTC nekoupim,kdyz jsou s nim takove problemy!
Pavel (21.4.2010 20:28:21)
není problém nahrát zpět oficíální ROM a telefon zamknout. O záruku nepřijdete

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.