Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104603 zboží ve vlastních skladech
  • 11853 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Desire Cz: Špatná synchronizace s Google kalendářem

Přejít na kartu produktu HTC Desire Cz

Špatná synchronizace s Google kalendářem
milanz (17.5.2010 11:19:01)
Mám s Desire problém, že ty události, které uložím do telefonu, se po sync nezobrazí na webu v Google calendáři, ale obráceně to funguje. Má někdo podobný problém ?
Re: Špatná synchronizace s Google kalendářem
milanz (17.5.2010 12:20:57)
Tak už jsem našel kde byl zakopaný pes :) Události v telef. byly zapisovány do Můj kalendář, který se nesynchr. s googlem. Takže vše ok.
Marcel (22.5.2010 13:21:40)
Mám podobný problém. Jakmile zadám událost v kalendáři do Desire, nezobrazí se po synchronizaci v Outlooku. Událost je v Desire zleva v přehledu označena modrým proužkem. Ostatní události jsou zelené.
Mám instalovánu poslední verzi HTC Sync 2.0.33 na Windows 7. Jakoby to posílalo data z kalendáře jen do telefonu.
Kontakt mi to ale z telefonu do Outlooku přeneslo/aktualizovalo.
Víte někdo čím by to mohlo být?
Luboš Klicpouch (26.5.2010 12:33:08)
Záleží do jakého kalendáře události v telefonu ukládáte. Pokud do telefonu, samozdřejmě se nesynchronizují s Googlem, pokud do kalendáře Google, tak ano.
Marcel (26.5.2010 14:26:50)
> Záleží do jakého kalendáře události v telefonu ukládáte. Pokud do telefonu, samozdřejmě se nesynchronizují s Googlem, pokud do kalendáře Google, tak ano.

Aha, díky za radu. Podobně je to i při synchronizaci s Outlookem. Při založení události, kterou chci synchronizovat s Outlookem, musím zvolit kalendář PC Sync. Po založení události už kalendář nejde změnit.

Přejít na kartu produktu HTC Desire Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.