Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101353 zboží ve vlastních skladech
  • 11927 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch Diamond 2 Cz: HTC Touch Diamond II

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

HTC Touch Diamond II
Karel (29.5.2010 19:49:29)
HTC Touch Diamond II (WM 6,5)-zakoupený 12/2009. Po 4 měsících bezproblémovém užívání docházelo k poruchám v ovládání: při nepřijmutí volání volaného nešlo při vymáčknutí tlačítkem ukončení hovoru, nijakým způsobem ukončit vyzvánění u volaného.Ukončit pouze vynětím baterie.Závada reklamována v záruce,byly vyměněny některé díly. Tel.chvíli fungoval bezchybně cca 3 hodiny, stejná závada, navíc při zamknutém telefonu nešel přijmout hovor ani odmítnout zablokovaný. Po ukončení zvonění fungoval. Telefon jsem reklamoval, na prodejně se závada projevila a ze servisu ho vrátili s tím, že žádná závada se neprojevila. Vyresetovali jej a poslali zpět s tím, že závada je způsobená daty, které mám v telefonu(foto, ???). Opět fungoval cca 2 hod a závady stejné. Máte s tím někdo zkušenosti. Vlastním starší HTC Kaiser, kde mi dosud funguje bez problémů se stejnými daty. Děkuji
Re: HTC Touch Diamond II
Kropáček Filip (3.6.2010 12:29:39)
Dobrý den, nejspíš máte jen smůlu na špatný kus, těžko říct. Reklamujte Diamond u Vašeho prodejce, po třech stejných nebo čtyřech různých závadách máte nárok na nové zařízení, záleží samozřejmě také na vyjádření servisu.
Karel (8.7.2010 21:12:54)
Potíže při vrácení ze servisu, kde nezjistili žádné problémy se zamrzáním opět vznikly při vyzkoušení na prodejně. Problém vznikal v nastavování klávesnice, kdy se nastavení klávesnice provádělo v jednom nastavení a po té se dala nastavit i v programu SunnySoft, kerýje též v programech. Při nastavování, nevím jestli různých nebo stejných klávesnic došlo po chvíli k posaným poruchá. Telefon vrácen.Tím jsem s HTC skončil(pokud nevyjdou s něčím spolehlivějším.
Pravda Petr (16.7.2010 10:06:32)
Dobrý den,
doporučil bych Vám přeinstalovat (provést update) ROM ve Vašem zařízení. Pokud by problémy přetrvali, zařízení reklamujte.
RikerCZ (16.7.2010 11:55:31)
Mozna je to podobny problem, ale zazil jsem, ze obdobne problemy delaji softwary treti strany. Pokud mate treba ve vasem PDA nainstalovany nejaky antivirovy program nebo komunikacni sw(ICQ atd.). Nam to delalo po instalaci Kasperskeho antiviru u nekterych telefonu, pri prichozim telefonatu se seknul proste.

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.