Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101229 zboží ve vlastních skladech
  • 11935 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch Pro 2 Cz: Čeština do nové ROM

Přejít na kartu produktu HTC Touch Pro 2 Cz

Čeština do nové ROM
Zdeněk Kánský (31.5.2010 17:07:48)
Dobrý den. Po instalaci nové ROM jsem se pokusil nainstalovat i češtinu do ní. Stáhnu jí na vašich stránkách ale po spuštění instalace se mi ukáže ,že nejde změnit že je tam chyba. Dějuji za radu.
Re: Čeština do nové ROM
Kropáček Filip (3.6.2010 12:31:05)
Dobrý den, určitě se můžete obrátit na nejbližší prodejnu, technik Vám pomůže nejspíš hned na místě.
Jiří Zápalka (2.6.2010 7:35:11)
Dobrý den, včera jsem také přeinstaloval na novou ROM z Vašich webových stránek, bohužel češtinu se mi nepodařilo nainstalovat. Program vždy ve stadiu, kdy se objevilo tzv. Dosovské okno přestal pracovat a spadl (posléze vyskočila chybová hláška). Instalaci jsem prováděl na Windows 7. Chtěl bych se zeptat, zda tento problém řešíte, nebo zda si mám zajít na Vaší pobočku v Brně (IBC)? Jestli by mi tedy na této poboočce na počkáni doinstalovali češtinu. Děkuji a s pozdravem.
Pravda Petr (3.6.2010 12:49:13)
Dobrý den,
pokud instalaci provádíte na počítači s OS Windows Vista/7, spusťte instalaci lokalizace v režimu kompatibility s Windows XP.
Instalátory nejsou kompatibilní s 64bitovými systémy.
chaly (14.6.2010 0:55:20)
Dobrý večer,
mám stejný problém. Nemohu nainstalovat na OS Windos Vista 7 (64bit) ani při instalaci lokalizace v režimu kompatibility s Windows XP.
Předem děkuji za radu.
Tomáš Junek (15.6.2010 19:52:22)
Tak se mi to povedlo nainstalovat na Windows Vista 32bit v režimu kompatibility Windows NT 4.0.Jedině takto to jde.
Tomáš Junek (15.6.2010 19:45:17)
Dobrý den,také jsem provedl upgrade na novou ROM a mám také potíže s instalací.Mám Windows Vista 32bitovou verzi,chvilku po spuštění mi vyběhne hláška \"Confirmation:the files have been changed!\" a můžu to potvrdit jen tlač.OK.To samé v režimu kompatibility s WIN XP.V režimu kompatibility s WIN98/ME mám stejné problémy jako pan Zápalka,dosovské okno a konec.Děkuji za rychlou odpověď.
Pravda Petr (17.6.2010 14:23:32)
Dobrý den,
instalační soubory lokalizace na www.sunnysoft.cz/htc nejsou kompatibilní s 64bit operačními systémy.

Přejít na kartu produktu HTC Touch Pro 2 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.