Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105622 zboží ve vlastních skladech
  • 11864 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy S i9000 Cz: dneska dorazil

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

dneska dorazil
franta (30.6.2010 17:56:25)
Tak jsem si ho dnes vyzvedl na poště a musím říct, že je úžasný. Displej je fantastický, konečně s ním může člověk pracovat i na ostrém slunci a hlavně ta odezva v systému je neuvěřitelně rychlá. Zatím objěvuju co a jak, ale už teď říkám, jděte do něj, protože on za to stojí. Jo a můžu potvrdit, že přisvětlovací diodu nemá.
Re: dneska dorazil
kosaristan (30.6.2010 21:20:45)
Dobrý den, jak je na tom výdrž baterky?
Hrei (30.6.2010 22:07:24)
2 Franta:
Mohl bych pozadat o fotografie porizene za horsich svetelnych podminek? Jde mi hlavne o kvalitu za typickeho polosera v budove (idealne treba s nejakym textem) a za sera/v noci venku. Dekuji

P.S.
Opravdu nechapu, jak si v roce 2010 nekdo muze dovolit nedat do telefonu blesk. Takovou drzost samozrejme neprojevuji v dodavkach pro Verizon.
franta (1.7.2010 23:53:41)
To Kosaristan:
Výdrž baterie je ve srovnání s HTC Desire, který jsem měl doteď, cca dvojnásobná. Hodně a hlavně mile mě to překvapilo. Toto byla jedna z mála věcí, která mi na Desire vadila a nyní jsem už opravdu spokojený.

To: Hrei
Určitě něco nafotím a pak na to hodím odkaz. Nicméně venku za slunečna dělá fotky úplně stejné jako můj Lumix, takže velká paráda. V interiéru je to už horší, ale zase, fotí daleko lépe než Desire. Za šera fotí taky velice slušně. No a video? To je úplně jiná liga než co tu bylo doteď, jsem nadšený jak ostře a hlavně v jakých barvách tento přístroj nahrává. Zatím max. spokojenost.
Daniel O. (2.7.2010 8:50:10)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda je do telefonu implementována funkce pro ICQ, měla by být dohramady s tím Social Hubem...
Horejsek Michael (13.7.2010 18:23:27)
Tuto informaci zatím nemáme, ale ICQ bude jistě podporovat několik klientů z Marketu.

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.