Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105931 zboží ve vlastních skladech
  • 11869 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch Diamond 2 Cz: Samovolné snižování hlasitosti

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

Samovolné snižování hlasitosti
Ondrowicz (14.7.2010 16:03:21)
Před časem se u mého telefonu začal vyskytovat problém, kdy při delším zapnutí displeje (např. přehrávání hudby bez vypnutí displeje nebo přehrávání filmu) došlo časem k zobrazení indikátoru hlasitosti a telefon se choval, jako bych mačkal tlačítko pro zeslabování. Pomohl až soft reset. Zkusil jsem nahrát novější verzi ROM a problém se teď vyskytuje daleko méně často, ale přesto tu je. Setkal se někdo s podobným problémem? Vzhledem k počtu hard resetů a dvou verzí ROM bych tipoval na HW problém (přehřívání telefonu, po kterém se falešně spíná čidlo tlačítka hlasitosti?) Váhám, zda poslat telefon na reklamaci..
Re: Samovolné snižování hlasitosti
Ondrowicz (16.7.2010 13:58:51)
Díky za tip, ale tím to nebude. V originální verzi ROM WM6.5 se mi tato chyba objevovala hodně často (a občas se mi spolu s hlasitostí zbláznily i ostatní tlačítka), po přechodu na nejnovější ROM je stabilita řádově jinde, ale i přes vypnutou automatickou hlasitost mi při několikahodinovém testování indikátor hlasitosti vyskočil.
Nicméně zatím to vypadá, že se s tímto stavem \"dá žít\", asi to prozatím bude lepší, než nejistá reklamace.
RikerCZ (16.7.2010 12:30:20)
Nemate zapnutou v telefonu automatickou kontrolu hlasitosti? U WM6.5 se volba nachazi v Start-Nastaveni-Nabidka-Nastaveni-System. Tuto funkci jsem zatim nezkousel pouzivat, ale Vas popis problemu mi tuto funkci pripomel. Zkuste se na to podivat
Kropáček Filip (19.7.2010 16:14:01)
Dobrý den, zkusil bych se alespoň zeptat v servisu, my jsme se s tímto problémem zatím nesetkali, takže víc neporadím.
Ondrowicz (20.7.2010 15:01:01)
Děkuji za odpověď. I když se problém nevyskytuje tak často, aby výrazněji vadil běžnému provozu, zkusím přístroj reklamovat. Tato závada totiž vpodstatě znemožňuje používat telefon pro účely navigace apod. Dám pak vědět, jak jsem s reklamací dopadl (pro případné další uživatele s podobným problémem).
Petrssn (1.8.2010 20:04:19)
Já mám úplně stejný problém, nejčastěji se to vyskytuje (podle mého soudu) při vyšší softwarové náročnosti, nejčastěji s navigací, čím ji diskvalifikuje z používání. Někdy se to stane i při jiné příležitosti, např. při zapnutém prohlížeči internetu. Nejspíš taky zkusím reklamaci, jen se mi tedď nechce a nehodí se na několik týdnů zbavovat telefonu. Dejte prosím vědět, kyž budete mít nějaké zkušenosti s případnou reklamací. Děkuji
Ondrowicz (4.8.2010 12:44:05)
Takže telefon mám z reklamace zpět. Do servisu jsem ho dal cca 20.7., opravili ho do 28.7. (včetně dopravy - vyřizoval jsem to přes pobočku v Praze). Napsal jsem jim na zvláštní papír poměrně podrobný popis závady. V servisu se prý závada projevila a provedli výměnu základní desky. Čili reklamace uznána. Telefon jsem si dnes vyzvedl, zatím jsem ho podrobně netestoval.
Petrssn (4.8.2010 16:42:44)
Děkuji, jak to půjde, taky zkusím reklamaci, protože mně to vážně vadí. Většinou k tomu dojde v nejméně vhodném okamžiku...

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.