Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104656 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy S i9000 Cz: Displej a rychlost

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

Displej a rychlost
DSi (22.7.2010 21:13:01)
Mel jsem dneska prilezitost si Galaxy S na par minut vyzkouset. Displej a rychlost androidiho telefonu jsou perfektni. Clovek jen zasne. Tesim se na delsi pouzivani.
Re: Displej a rychlost
Tomáš (22.7.2010 21:26:39)
Souhlasím, ale nejde mi USB mass storage. Tedy po připojení USB se v PC zobrazí dva nové disky, ale nejdou otevřít! Docela zásadní funkce, jak na to?
Míra (22.7.2010 22:49:03)
Je to prosté. Jdi do nastavení a úplně dole: O telefonu -> Nastavení USB a tam si můžeš nastavit co chceš. Standartně je tam Samsung Kies. já sem si to nastavil tak, aby se mě zeptal při každym připojení.
Tomáš (23.7.2010 6:20:04)
To znamená, že to funguje - nicméně mě to opravdu nefunguje (samozřejmě, že postup znám). Nejde mi žádné spojení s USB (Kies, přehrávání MP, velkokapacitní zař., ani sdílení internetu). Zkoušeno na Win XP 32-bit a Win7 64-bit (oba systémy orig. a aktualizované - antivir a FW vypnut). Asi vadný kus. Odvezu ho zpět.
cZip (23.7.2010 20:27:35)
Pro Tomase: kdyz zapnes usb jako \"Velkokapacitni pamet\" tak opravdu neni karta dostupna, musis jeste stahnout horni listu a tam je polozka \"USB pripojeno\" na to klikni a zobrazi se ti dialog pripojeni karty, zmackni tlacitko \"Pripojit\"

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.