Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103154 zboží ve vlastních skladech
  • 11846 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy S i9000 Cz: kalendář

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

kalendář
Pavel (13.8.2010 21:48:02)
zdravím, chci se zeptat ohledně kalendáře - jde se dostat nějakým způsobem do této aplikace, bez toho abych se musel někde registrovat na googlu, nejde zadat žádnou schůzku... roky jsem používal Windows mobile a tam jsem žádný problém neměl. Nechci synchronizovat data přes net, chci pouze psát schůzky v mobilu nebo přes Kies.. jde s tím něco udělat? a ještě jeden dotaz: jak se stahují programy z android marketu - nějak se mi to nedaří... mám android 2 dny a proto mám takové dotazy.
Re: kalendář
Luboš (18.8.2010 15:38:48)
Toto by se dalo opakovat stále dokola. Android není WM. Android je systém od Google (a dalších firem). Proto je NUTNÝ pro jeho běh GOOGLE účet. Je v něm mail, kalendář, Android Market apod.. Pokud Google učet nemáte, telefon je v podstatě nepoužitelný.
svatopluk (15.8.2010 22:46:29)
aby začal kalendář fungovat je nutné mít účet na gmail a připojit se. Může to být účet prázdný a nevyužívaný, ale je tom podmínka nezbytná pro spuštění kalendáře. Pokud chce člověk, jako třeba i já, synchronizovat pouze s MS Outlook, tak není zatím moc dobrých a snadných řešení oproti WM. Přešel jsem také z WM a je to pro mně zatím naprosto šílené a oproti active sync komplikované, z mého pohledu naprostého laika i velice nespolehlivé, ale možná dělám něco špatně. Podle ohlasů z různých konferencí, ale nejsem ojedinělý případ.
Milan (24.10.2010 21:18:22)
U operačního systému Android se data primárně synchronizují s vaším Google účtem a k dispozici je také podpora pro Exchange. Samsung ale myslel na uživatele Outlooku pro Windows a k telefonu dodává vlastní synchronizační nástroj Kies. Ten zvládá synchronizovat kontakty a kalendář s Outlookem, export textových zpráv, správu mobilního obsahu (kopírování fotografií, hudby a filmů, práce s poznámkami) a v neposlední řadě zajišťuje aktualizace na nové verze ROM.
Milan (24.10.2010 21:19:08)
U operačního systému Android se data primárně synchronizují s vaším Google účtem a k dispozici je také podpora pro Exchange. Samsung ale myslel na uživatele Outlooku pro Windows a k telefonu dodává vlastní synchronizační nástroj Kies. Ten zvládá synchronizovat kontakty a kalendář s Outlookem, export textových zpráv, správu mobilního obsahu (kopírování fotografií, hudby a filmů, práce s poznámkami) a v neposlední řadě zajišťuje aktualizace na nové verze ROM.
Milan (24.10.2010 21:18:42)

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.