Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105518 zboží ve vlastních skladech
  • 11858 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC HD2 Leo Cz: zablokován

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

zablokován
Petr (29.8.2010 2:33:06)
Dobrý den, mám HD2 a dnes dopoledne se mi sám vypnul. Když jsem ho znova zapnul, už mi nepřijal kod na odemčení zámku a napsal mi že je nesprávný. Ted už to ani nic nepíše a po zadání zaručeně zprávného hesla odmykací klávesa prostě nic nedělá. Kod jsem nemenil, určitěna 1000% zadávam správný. Nyní se tedy nemůžu nikam do telefonu dostat... reset tlačítko nepomohlo. Dá se s tim něco dělat? (hlavně abych neztratil kontakty)
Re: zablokován
Kropáček Filip (30.8.2010 15:21:56)
Dobrý den, nevím čím to je způsobeno, ale pomůže nejspíš jedině hardreset. O kontakty nepříjdete, pokud máte zařízení sesynchonizované s PC.
Re: zablokován
Tomáš Mazoch (31.8.2010 13:19:34)
No tak přesně to samé se mi staltaké a opravdu pomůže jednině hardreset. Zruší se tím veškeré nastavení, kontakty a aplikac instalované v zařízení. aplikacinstalované nartě zůstanou v pohodě funkční, jen je potřeba je pak přeinstalovat, aby se daly spouštět přímo z nabídky přístroje. Kontakty získáte opět pouze ze zálohy v PC (pokud ji máte...) Nic jiného se stím nedá dělat...já od té doby projistotu nekóduji přístroj...jo a od té doby mi začaly blbnout smsky - některé prostě neodejdou, i když se to tváří, že odešly...ale to je jiný problém...
re: zablokován -
Nikonov (3.9.2010 9:46:15)
Mám úplně stejný problém. Stalo se mi to před 14 dny, první den na dovolené. Prostě super. Teď druhý den zkouším různé pokusy, ale žádný výsledek. Jen jsem kompletně zkopíroval adresářovou strukturu přístroje, ale nevím, jestli to něčemu pomůže... Zálohu kontaktů mám. Sice trochu starší, ale aspoň něco. Nevíte, jak obnovím např. Footprints? Jaký je správný postup instalace nové ROM (mám tam stále 1.48 a teď chci upgrade na 1.66)?
Pochopil jsem správně, že nejdřív musím udělat hardreset, potom instalace nové ROM, instalace češtiny a mělo by být hotovo...
Ještě poslední dotaz. napadá Vás, jak změnit typ připojení k PC? Měl jsem tam implicitně DiskDrive a proto teď můžu pouze kopírovat, ale nejde mi synchronizace s PC. A změnit to nejde.. Díky za odpovědi.

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.