Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103937 zboží ve vlastních skladech
  • 11846 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Krusell Držák do auta - Windshield Holder - na sklo: kompatibilita s pouzdrem Orbit Flex

Přejít na kartu produktu Krusell Držák do auta - Windshield Holder - na sklo

kompatibilita s pouzdrem Orbit Flex
Tomáš Hřebejk (30.8.2010 11:51:44)
Dobrý den,
je tento držák vůbec kompatibilní s pouzdrem Orbit Flex? Vlastním HTC Touch Pro II. Mám jej v pouzdře Orbit Flex a v tomto držáku se volně otáčí kolem své osy. Nejde nějak zabezpečit (zaaretovat) pozici. Je to dosti nepříjemné.
Děkuji za informaci.
Re: kompatibilita s pouzdrem Orbit Flex
Kropáček Filip (30.8.2010 15:31:15)
Dobrý den, kompatibilní navzájem jsou. Zaaretovat ale nelze.
Radim (4.10.2010 18:10:51)
No, taky mě to překvapilo a v zatáčkách to bylo hodně nepříjemné.
Řeším to tak že pouzdro dám do držáku i s klipem, který byl u pouzdra (tuším že to je RATCHET SWIVELKIT).
Nicméně, čekal jsem kvalitnější řešení protože myšlenka se mi líbí.

ps: omlouvám se za nový příspěvek, který jsem vložil omylem
Peter (22.6.2011 13:16:06)
Tak na čo je tá hlavica na držiaku polohovatelná a na čo sú vo vnútornom priestore kam ma zapadnúť čap z púzdra po stranách a aj oproti drážky prítlačné jazýčky, ked nemaju čo pritláčať.Tiež som si ho kúpil a som dosť sklamaný a nechápem to ,ako keby tam chybal dáky medzi kus alebo to vobec nieje spárovatelné,lebo bez aretacie to určite namá byť!
Kropáček Filip (23.6.2011 13:41:16)
Dobrý den,

muzete ho pouzit jak se samotnym cepem, to v pripade ze mate na opasku neodnimatelny clip na uchyceni pouzdra, pripadne vcetne klipu ktery se dodava s kazdym pouzdrem Krusell. Pak se nic neprotaci.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Peter (23.6.2011 16:12:00)
Podla Vás to výrobca tak vyrobil a ma to tak fungovať ako mi to vysvetlujete vy? Ja som strojár a dam ruku do ohna že tam nieje niečo v poriadku,vo vnutornom priestore na zacvaknutie čapu su dotlačacie jazyčky,ktore maju k niečomu slúžiť,či podla Vás to výrobca vyrobil len tak aby to vypadalo zaujímavejšie?
Peter (23.6.2011 16:19:15)
A ak mam použiť držiak s čapom ktorí je na puzdre ,ked mam neodnímatelny klip na opasku ,tak ako prosím vás? Ste si to skúsili tak použiť,ked to už predávate? Mobil je tam ako húpačka a ked ho napojíte na zapalovač tak ho kébel tlačí na stranu,Vy to považujete za normálne a že to tak má byť?
Kropáček Filip (28.6.2011 14:22:59)
Dobrý den,

ano, vyrobce to takto vyrobil schvalne aby jste mohl drzak pouzit jak se samotnym cepem, nebo idealne s klipem, pokud chcete aby se neprotacel.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
re: kompatibilita s pouzdrem orbit flex
vincko (8.8.2011 10:01:13)
Jájsem mezeru na "chybějící mezikus vyřešil tak, že jsem použil na přitkačení gumový mezikus ca 10mm. Tím jsem vše zafixoval a telefon se neprotáčí. Jinak jsem také počítal s lepším řešením, dokonce jsem si myslel, že tam patří jiný čep
Peter (29.6.2011 8:22:03)
Kto by asi chcel aby sa volne pretáčal? K čomu by to bolo dobré,aby sa volne pretáčal v aute na skle? Ale ak ho použijem s čapom ,inak to ani nejde.Takže ta dražka na čap je tam načo? Možno je to tak ako vravíte,ale ja si to zistím priamo u vyrobcu,len zo zvedavosti,lebo tomu sa mi nechce ani trochu veriť.
hippo (9.7.2012 18:28:55)
Tj,ale díky apsenci lepšího návodu, je to docela věda, se stim naučit zacházet... Jinak ten dodaný klips v držáku nepříjemně vaklá,měl by bejt natěsno... ale není....

Přejít na kartu produktu Krusell Držák do auta - Windshield Holder - na sklo

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.