Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105619 zboží ve vlastních skladech
  • 11864 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC HD2 Leo Cz: Chyby fotoaparátu

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Chyby fotoaparátu
Pavel (2.9.2010 14:21:06)
Dobrý den,často se mi na tomto telefonu objevuje , při pokusu o spuštění fotoaprátu, chyba: "Nelze inicializovat fotoaparát.Selhalo nastavení fotoaparátu". Co s tím? Jedná se o SW nebo HW chybu. Pomůže jen restart telefonu, ale jen na nějakou chvíli.
Re: Chyby fotoaparátu -
Tomáš V. (8.9.2010 21:51:43)
zkusil bych neoficialni rom z http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=534
Kropáček Filip (3.9.2010 11:24:14)
Dobrý den, spíš bych se obrátil na sevis pokud chcete znát příčinu problému. Za nás mohu doporučit jen hardreset nebo upgrade ROM.
ldivis (4.9.2010 12:20:11)
Mám HD2 (rom 1.66) již nějaký čas. Problémy s inicializací fotoaparátu jsou opravdu časté. Zvláště když je zaptnutý BT, tak po nějaké době foťák nejde. Žádná hard-reset toto nevyřeší, objeví se znova a často nahodile. Po soft-resetu co nejdříve pustím foťák a pokud jde, počkám do úplného naběhnutí systému a dalších naistalovaných programů. Potom nějakou dobu funguje. Podle mého názoru to může vyřešit aktualizace ROM (vč.radia). Na dotaz HTC odpověděli, že "nekomentují nevydané ROM". Taková podpora je samozřejmě na dvě věci.
Pavel (10.9.2010 13:49:09)
Chyba se vyskytuje právě u verze ROM 1.66, která je poslední, na jakou verzi mám tedy podle Vás upgradovat? Hard reset pomůže, ale jen na nějakou chvíli a každý týden hard reset opravdu dělat nebudu.Je tedy můj problém důvodem k oprávněné reklamaci?

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.