Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101267 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace: volba hlasem

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

volba hlasem
Fanda (5.10.2010 22:02:28)
Dobrý den, zakoupil jsem toto zařízení, funguje s HTC Diamond2 celkem bez problémů až na jednu věc, když chci volit číslo hlasem a stisknu zelené tlačítko, na displeji zařízení se objeví nápis ve smyslu, že adresář je zaneprázdněn. Čekání nepomůže, volba hlasem prostě nejde. Můžet mi poradit? Děkuji.
Re: volba hlasem
Petrus Mario (6.10.2010 10:39:18)
1. máte poslední verzi firmwaru? Měla by být 1.65. Pokud máte starší verzi, nejdříve updatujte, návod je na www.parrot.com.
2. uvádíte, že mačkáte zelené tlačítko, ale neuvádíte, zda na sadě nebo telefonu (pod zařízením si můžeme představit oboje)
3. uvádíte, že na displeji zařízení je info o zaneprázdnění adresáře - opět, myslíte na HF sadě nebo telefonu?

Prosíme o upřesnění, poté zašleme dotaz dodavateli.
Fanda (6.10.2010 16:59:24)
Dobrý den,

Děkuji za rychlou odpověď a omlouvám se za nepřesnost.

Verzi firmware se pokusím zjistit. Pro případ, že bude starší, můžete mi poradit kde ho stáhnout a jak "dostat" do zařízení (sady)?
Zelené tlačítko mačkám na sadě - přesně na dálkovém ovládání umístěném na volantu.
Displejem, na kterém je hláška o zaneprázdnění adresáře opět myslím displej sady nikoliv telefonu.

Děkuji za službu.

Přeji vše dobré
re: volba hlasem
Fanda (6.10.2010 21:28:21)
Provedl jsem update na verzi 1.65. Hlášení "adresář je zaneprázdněn, prosím čekejte" po stisknutí zeleného tlačítka na sadě zůstává na displeji sady a hlesem volit nejde :-(
Děkuji za pomoc
Petrus Mario (21.10.2010 12:55:21)
Dobrý den, odpověď ze servisu:

Důvodů proč se HTC takto chová, může být víc, každopádně bych doporučil tento postup: smazat z Parrota telefon, ze seznamu v telefonu odstranit diakritiku, to znamená všechny pomlčky, háčky a čárky nad písmeny, po té telefon restartovat (vyndat cca na 30s baterii) a znovu spárovat zařízení, po nahrání telefonního seznamu bez diakritiky by mělo fungovat, pokud by se tak nestalo, znovu mě kontaktujte.

Tak to vyzkoušejte a dejte vědět. Ještě mě napadá, zda máte aktuální verzi ROM v telefonu..
Meyla (17.5.2011 21:32:23)
EDIT: omlouvám se, spletl jsem si vlákno, mám Parrota MKi9100 (ale se stejnými problémy)
Meyla (17.5.2011 21:28:47)
Mám zcela stejný problém u HTC HD2.
- Verzi FW mám již 1.83 a stejně se nic nezměnilo.
- Zkoušel jiný telefon, Nokii, a ta s hlasovým vytáčením problém nemá (přes HF)
Závěr? Parrot má problém s HTC HD2 a možná i jinými ....

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.