Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104603 zboží ve vlastních skladech
  • 11853 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Smart: ovladače

Přejít na kartu produktu HTC Smart

ovladače
Lenka (19.10.2010 16:13:15)
Dobrý den,nevím kde mám stáhnout ovladače pro komunikaci mezi počítačem. děkuji za odpověď.
Re: ovladače - pro všechny co také shánějí
skipy1972 (26.11.2010 23:56:33)
Ovladač najdeš zde : http://www.htc.com/www/SupportDownload.aspx?p_id=311&cat=3&dl_id=934 a češtinu,jestli jí nemáš získáš upgradem ROM zde : http://www.htc.com/cz/SupportViewNews.aspx?dl_id=1047&news_id=800.Je to jednoduché,stáhneš a naistaluješ HTC Sync(první odkaz)poté propojíš telefon s PC a pak stáhneš ROM upgrade(druhý odkaz) a jen spustíš instalaci.Pozor upgradem dojde samozřejmě k resetování telefonu takže si nejprve vytvoř zálohu.Po restartu telefonu se ti v seznamu jazyků již zobrazí čeština.A dál již to znáš ....
Re: ovladače
camel64 (8.12.2010 16:20:36)
Ahoj, jsi si jistý tou češtinou po upgradu? Mám tento telefon od O2 a česky umí. V návodu na instalaci nového SW u zmiňovaného odkazu je upozornění, že nastavení operátora se odstraní. Navíc paní z technické podpory htc mi po telefonu sdělila, že čeština zmizí. Tak teď nevím, co si vybrat. Máte to někdo vyzkoušené?
re: ovladače
skipy1972 (8.12.2010 9:31:53)
Ne první odkaz slouží pouze k propojení a následné komunikaci mezi počítačem a telefonem,tak je to popsané.Je to vlastně komunikační program (HTCSync)K upgradu ROMu telefonu slouží druhý odkaz.Postupuj tak jsem napsal,je to opravdu jednoduché.Prostě naistaluješ(na počítač)HTC sync,pak stáhni ten upgrade do počítače tak abys ho našel,spoj telefon s počítačem přes nainstalovaný HTC Sync(kabelem) a pak najdi stažený upgrade a spust v něm instalaci.Dále už by se vše mělo dělat samo.
skipy1972 (8.12.2010 9:35:56)
ještě jsem zapoměl,ano telefon bude kompletně v češtině(ještě je tam myslím ruština a polština),samozřejmě angličtina také
Jan B. (7.12.2010 18:55:11)
Dobrý den,
abych tomu porozuměl.
Dle uvedených technických dat je oprační systém telefonu v angličtině. Přeinstalováním uvedeného ovladače (adresa http)dojde k "počeštění", bude telefon možno ovládat v češtině? Děkuji za odpověď. Jan Bobek
skipy1972 (8.12.2010 17:09:51)
ok dej sem vědět jak si dopadl jestli to zkusíš ať, ať vědí i další zájemci
skipy1972 (8.12.2010 16:44:24)
nevím jak je to u telefonu od O2,já tu dělal s nebrandovaným telefonem který češtinu neměl jen tak ze zvědavosti a po tomto upgradu se tam ta čeština prostě objevila,takže je to odzkoušené,jestli něco zmizí tak se týče jistě toho brandingu od O2.Ale jestli že ten telefon češtinu má tak nemá smysl to podstupovat.Jsem si jistý že Smarty co se již teď dají koupit v češtině mají právě tento upgrade.
camel64 (8.12.2010 16:55:45)
Díky za odpověď. Verze SW v telefonu je 1.0.405.104003, upgrade nabízí 1.0.405.109663. Asi nějaké drobné změny či vylepšení tam budou.
Petr (25.1.2011 22:30:35)
Tak jsem to zkoušel, ale čeština mi nejde stáhnout. Po zadání sériového čísla to napíše, že upgrade není určen pro tento produkt.

Přejít na kartu produktu HTC Smart

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.