Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102186 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC HD2 Leo Cz: Nastavení času

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Nastavení času
Vojta (1.11.2010 9:23:36)
Dobrý den mám problém s nastavením času. Nastavim aktuální čas a za nějakou dobu se mi stejně změní o hodinu navíc. Neví někdo co s tím? Díky moc
Re: Nastavení času
Vojta (1.11.2010 10:18:12)
Nastavil jsem tam aktuální čas např. 9:20 a za nějakou chvíli tam je třeba i 11:... . Nikdy se mi to nestalo až teď :-(
Vojta (1.11.2010 11:18:06)
Není to nějakým nastavením zimního času? poraďtě prosím
Vojta (2.11.2010 9:12:59)
Díky za radu vyzkouším :-)
mi_ho (2.11.2010 7:32:42)
Mam to taky a podl me je to chyba Sense nebo WM6.5 Odstranit to lze tim , ze vypnes synchronizaci casu od operatora - pozor ne pres internet ale od operatora. Pro HD2 je to sense_panel_nastaveni->nabidka->Nastaveni->Osobni->Telefon->Sluzby GSM/UMTS v okne vyber predposledni polozku " Synchronizace casu" a klikni na Zobrazit nastaveni zobrazi se zaskrtavaci polozka - tu odskrtni a hotovo. Jen pak je problem se syncem casu, pokud mas datovy tarif tak jinde v nastaveni zatrhni sync pres internet a melo by to jit taky. Toto mam odzkousene na svem HD2 a zatim se zda ze to funguje a to i po soft resetu. Jinak lze tento problem nasimulovat tak, ze pokud mas povoleno sync casu pres operatora tak ve spravci pripojeni zapinej a vypinej rezim letadlo a me se alespon vzdy po zapnuti vzdy pricetla hodina. Mozna je to i prechodem mezi typy GSM 3G a podobne, to jsem podrobne nezkoumal.
Charlie (3.11.2010 23:23:22)
I já se připojuji s problémem po změně na zimní čas. Od nedělní změny se mi v telefonu střídá čas jak na běžícím pásu. Chvilku je správný, pak - 1 hod., zachvilku +3 hod., atd. pořád dokola.
Alex (3.11.2010 18:17:05)
Ano, mám stejný problém, začalo to po změně času na zimní, předtím se to nestalo. To se fakt musí vypnout sync času od operátora, abych měl na displeji správný čas??? To jsem si snad měl nechat starou nokii :(. Neví někdo, kde je příčina?

Díky
Alex
mi_ho (5.11.2010 11:54:11)
No podle me na tom vasem odkazu lezi jen forum, kde se resi to same co zde a zaver je stejny jako i jinde , totiz ze HTC oficialne doporucuje vypnout VSECHNY synchronizace, tedy jak tu ze site operatora tak i tu z internetu. Odkaz na zadny patch tam neni - presneji ja ho tam nenasel. To co jsem popsal je samozrejme reseni docasne, i ja doufam ze MS vyda co nejdriv nejaky patch . Otazka je jak dlouho mu to bude trvat. No a ohledne syncu pomoci internetu, ano pro lidi co nemaji datovy tarif to neni, ale proboha proc si tedy porizovaly takovy telefon, kde hlavni jeho vyhody jsou prave pri pouziti datovych prenosu???
Martin(CZ) (5.11.2010 0:46:29)
Já jsem žádný problém na mém telefonu nezaznamenal, při přechodu se čas sám správně přenastavil podle operátora a pořád to jde tak jak má :-) Kdyby to někoho zajímalo tak mám ROM 1.66.479.2 (76641) a Radio 2.07.51.22_2 :-)
Mara (4.11.2010 21:35:50)
Koukám,že nejsem jedinný. Mám naprosto stejný problém a pořád se ho nemůžu zbavit :-(
Majkkl (6.11.2010 19:48:15)
.. to máš štěstí, mám tutéž ROMku a blbne to jako všem ostatním...
Martin(CZ) (8.11.2010 11:06:24)
ROM 1.66 a CZ lokalizaci stáhni ze stránek http://www.sunnysoft.cz/htc jak psal mi_ho
Vojta (8.11.2010 10:20:53)
AHA DÍKY. NAJEL JSEM TEDA NA HTC STRÁNKY A CHCI STÁHNOUT TU VERZI 1.66, ALE TEĎ SI NEJSEM JISTÝ S UMÍSTĚNÍM JESTLI EVROPA 1 A NEBO EVROPA 2 ABYCH TO MĚL V CZ. DĚKUJU MOCKRÁT ZA RADY
Vojta (7.11.2010 18:28:31)
nn mám ROM 1.48. A kde bych si to mohl stáhnout tu 1.66 s češtinou? Moc se v tom nevyznám, tak když bych to stáhnul, tak se mi smaže vše v telefonu pokud to neuložím do PC? Díky za radu
mi_ho (7.11.2010 18:21:22)
No zalezi na ROM. Pokud mas 1,66 tak by se toto dit nemelo, alespon sem o tom neslysel a me samotnemu to nedela, byt priznavam ze nepisu mraky SMS. Pokud mas nejakou starsi pak je rada preinstalu ji na posledni. Jestlize netrvas alespon pro ted na cestine, tak na HTC je ke stazeni verze 3.14, pokud chces cestinu tak bud pockej a snad do konce roku by mela tady na podpore byt take 3.14 i s cestinou a pokud nechces cekat tak uz ted je tady 1.66 i s cestinou, ale to plati jen pokud ji uz nemas.
Vojta (7.11.2010 17:27:27)
k problému času mi tento týden přibyl další a to, že když odešlu SMS, tak už po druhé tento týden příjemci nepřišla. Nevím čím to je :-(. Až když jsem vypnul a zapnul mobil, tak až potom se SMS doručila. Jestli je to chyba telefonu a nebo na straně operátora. mám O2
Jan (7.11.2010 21:19:43)
Mám tutéž setavu (HD2, O2) a s časem a SMS stejné problemy. Odešlu SMS, ta se objeví jako "pošta k odeslání" a odejde třeba až za 3 dny. Naštěstí se to nestává často. Čas jsem "stabilizoval" vypnutím obou synchronizací.
mi_ho (8.11.2010 6:39:18)
No pak je rada stejna - pokud nemas ROM 1.66 tak si ji tam nahraj nebo pockej na 3.14. A kde se da stahnout ta 1.66 - tady : http://www.sunnysoft.cz/htc/ je tam i v AJ navod jak postupovat, ale myslim ze pokud se na to necitis, tak se skus domluvit a pokud jsi to koupil od sunnysoftu, tak ti ji tam asi muzou za nejaky obulus nahrat. Abych nebyl nekym napaden ze nerikam vse tak je jeste jedna moznost , pro starsi ROM existuje SMS patch a ten se da sthnout od HTC a normalne nainstalovat. Osobne ale davam prednost novejsi ROM. Ten patch a nebo AJ ROM 3.14 se da stahnout zde : http://www.htc.com/cz/supportdownloadlist.aspx?p_id=297&act=sd&cat=all
Alex (5.11.2010 7:26:21)
Bohužel toto není řešení problému, ale jen jeho obejití. Samozřejmě, že vypnutí sync času od operátora pomůže podle návodu "mi-ho", ale lepší by bylo sem napsat skutečné řešení a příčinu, proč se tak děje. Vypnutí sync času (pokud nemáš datový tarif a sync přes net) bude znamenat, že nemáš synchronizovaný čas a to třeba mně vadí. Přechodem z buňky na buňku to samozřejmě není, neboť problém lze simulovat i na jedné buňce (on a off režim letadla), není to ani verzí ROM (mám stejnou verzi jako MartinCZ). Podařilo se mi najít, že MS vydal patch pro úplně stejné chování v časových zónách v latinské americe, viz zde:

http://htcwiki.wetpaint.com/thread/3639870/Time+keeps+changing+one+hour+ahead+!!!+HTC+HD2

Takže nelze vyloučit chybu v WM6.5.

Alex
Charlie (5.11.2010 0:33:24)
Hotovo - vyřešeno! Opravdu pomohl návod od "mi_ho" Vypnutí synchronizace času od operátora. Sice jsem dlouho nemohl přijít na to, jak se dostat do sense_panel_nastaveni, ale asi po 20 min. jsem to našel :o) (jsem slepoň, když jsem neviděl v nastavení, v pravém dolním rohu tlačítko Nabídka) a po přenastavení mi čas zůstává nezměněn. Opravdu je to asi přechodem z buňky na buňku, jelikož doma mi telefon přepíná mezi dvěmi BTS v každé místnosti jinak a pokaždé se tento čas měnil.
VH (30.11.2010 23:05:20)
Trápilo mě to taky, ale pak jsem na to asi přišel.
Dle mého názoru je problém v BSB Tweaks. Jak tam zapnete "Auto Sync Clock", tak to dělá tyhle prasárny........
Vypněte a máte klid.
Mara (30.11.2010 23:17:59)
Tak ja to mel vyple a delalo mi to i tak...Nakonec mi pomohlo vypnout aktualizaci operatora v nastaveni.
Vašek (13.12.2010 12:00:02)
Upozorňuji, že to co je na sunnysoftu funguje jen při aktualizaci z 32-bit systému
Pravda Petr (17.12.2010 14:11:34)
Dobrý den,

ano, update ROM včetně lokalizace je možné provádět pouze na 32bitovém operačním systému.

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.