Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105803 zboží ve vlastních skladech
  • 11866 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch2 Mega Cz: Zobrazení hodin

Přejít na kartu produktu HTC Touch2 Mega Cz

Zobrazení hodin
Ivan (3.11.2010 9:44:06)
Dobrý den, mám od Vás tento přístroj, spokojenost!!! Jen teď se, ale vyskytl problém. Telefon si neporadí s časem, nepřešel automaticky s letního na zimní, nastavil jsem ho tedy ručně. Vše potvrdil a nastavení se uložilo. Ale po nějaké době - řádově po minutách se mi ukazuje čas původní, tedy letní nebo absolutní jiný čas. Je třeba 10.45 a ukazuje mi to 19.15 hod. Prosím o radu s nastavením. Jako nástavbu OS používám SPB 3.5.3 - registrovanou.
Re: Zobrazení hodin
Apache (15.11.2010 10:16:44)
Tak už mám asi řešení. Problém je v synchronizaci času s operátorem. Zřejmě máte T-Mobile, že? Takže, vstupte do nastavení telefonu - Nabídka - Zobrazit možnosti - záložka Služby GSM/UMTS - ze seznamu vyberte Synchronizace času a stiskněnte Zobrazit nastavení - zrušte zatržení v checkboxu a potvrďte volbu.
Ivan (14.11.2010 20:36:55)
Ano, postupoval jsem stejně. Kolega má také tento telefon a ten samý problém. Nastavoval jsem čas už snad 100 krát a vždy po nějaké době se přenastaví. Není to problém samotného OS? Také bych čekal, že se nějak vyjádří prodejce, když je tu fórum, ale nic... Na stránkách HTC tenhle problém popsán není a věřím, že nás bude více...
Apache (14.11.2010 20:17:36)
Mám úplně stejný problém a vím minimálně o 2 dalších lidech, kterým se u tohoto telefonu děje to samé. Zkrátka manuálně upravím čas (i když bych čekal, že takto chytrý tlf to bude umět sám), večer tlf vypnu a ráno po zapnutí je tam zase čas původní tzn. letní. Nepomáhá ani změna nastavení časového pásma, což mi ale stejně přijde nesmyslné. Prosím o radu, pokud někdo ví jak na to?

Přejít na kartu produktu HTC Touch2 Mega Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.