Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101450 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace: České hlasové vytáčení

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

České hlasové vytáčení
acerot (13.11.2010 21:42:19)
Dobrý den,
ve voze mám namontovaný Parrot Mki9200. Po montáži (květen 2010) mi po stisku zeleného tlačítka na dálkovém ovládání fungovala českým ženským hlasem namluvená zpráva: "Koho chcete volit?". Poté jsem vyslovil jméno a typ telefonního čísla a číslo bylo vytočeno. Nyní jsem si stáhl ze stránek parrot.com firmware poslední verze 1.65 a po jeho instalaci se po stisku zeleného tlačítka nestane buď vůbec nic - s telefonem HTC Touch HD nebo se objeví zpráva "adresář je zaneprázdněn, prosím čekejte" - s telefonem Nokia.
Nevíte, v čem může být problém? Mám si nainstalovat nějakou starší verzi, ve které to funguje? Jakou? Jsou některé firmwary parrotu "dodělávány" až v Česku? Jak sehnat verzi, která hlasové vytáčení umí?
Předem děkuji za ochotu.
Re: České hlasové vytáčení
Petrus Mario (15.11.2010 17:25:40)
Potřebuji jen upřesnění - stáhnul jste si určitě verzi aktualizace v češtině? Firmwary dělá přímo Parrot, nic se nedodělává v ČR.
acerot (15.11.2010 20:11:01)
Ano, stáhl jsem si "Parrot Software Update Tool" a když jsem v něm připravoval update na Flashku, vybral jsem jazyk "Česky". Teď koukám, že už je na stránkách verze 1.7, ale nevím, jestli i pro český jazyk, protože Parrot Software Update Tool mi při stažení poslední verze z internetu hlásí stále verzi 1.65 :-/ No nic, skusím i tak flashnout znovu, třeba jen zapomněli do souboru "MKi9200.plf" informaci o verzi z 1.65 na 1.7 přepsat. Uvidím, co mi po flashi zahlásí samo Mki9200.
Adámek Martin (3.12.2010 13:24:32)
Dobrý den, pro českou republiku je dostupná pouze vere 1.65, novější zatím není lokalizována. Zkuste tedy zařízení znovu přeflashovat, případně si zkontrolujte, zda máte v zařízení HTC Touch HD zapnut režim vzdálené SIM karty v nastavení BlueTooth. Bude-li problém přetrvávat, přineste prosím zboží na reklamaci.

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.